Професія Trouble-shooter — людина, яка вирішує будь-які проблеми

Всього людей цієї професії не більше 100 осіб в світі. Гонорари деяких доходять до $ 100 000 на годину, розклад — розплановано на місяці вперед. Ви запитаєте: «За що платять ТАКІ гроші?».

Чи знали ви взагалі про існування даної професії і в чому ж полягає її суть? Детальніше в цій статті!

А чи знаєте ви, що є така професія — trouble-shooter (трабл-шутер). Суть їх роботи полягає в тому, що вони літають по всьому світу і вирішують проблеми людей. Будь-які проблеми, будь-яких людей. Зазвичай — великих корпорацій, рідше приватних осіб.

Всього людей цієї професії не більше 100 осіб в світі. Гонорари деяких доходять до $ 100 000 на годину, розклад — розплановано на місяці вперед.

У трабл-шутерів головне — ділова репутація. Замовники буквально передають їх з рук в руки, приховуючи від своїх конкурентів. Реклама у них тільки одна — стовідсотковий результат. Помилка виключена.

Для того, щоб зрозуміти суть їхньої роботи краще, приведу кілька прикладів роботи трабл-шутерів.

Були в Америці дві великі фірми, які видавали щомісячні довідники «жовті сторінки». На ринку їм було тісно, ​​в хід йшов чорний піар, демпінг, переманювання один у одного працівників.

Нічого не допомагало, йшли нога в ногу.

Зазвичай всі офісні працівники купували відразу два довідника по долару, не особливо замислюючись над тим який кращий, який гірший. До речі, в обох довідниках була однакова інформація. Так ось одна з цих фірм запросила trouble-shooter. 

Він вник в ситуацію, подумав і сказав:

-На наступний місяць випустіть довідник меншого формату, а щоб інформації було стільки ж, він повинен бути маленький, але товстенький.

Отримав свій гонорар і поїхав, а конкуруюча фірма збанкрутувала через два місяці …

-І в чому прикол?

— А справа в тому, що коли довідники були одного формату, то вони тусувалися на офісних столах як карти, але коли один довідник великий і плоский, а другий маленький, але товстенький, то Ви в будь-якому випадку маленький покладете поверх великого …

І в кінці місяця зрозумієте, що користувалися тільки верхнім, а великий жодного разу за місяць так і не відкрили. Так навіщо вам витрачати на нього долар, якщо і в маленькому все є?

Другий приклад.

У головному офісі фірми Найк, 1000 людей ламали собі голови над нерозв’язним завданням.

Запрошують trouble-shooter, описують проблему:

Ми почали виробляти кросівки в деяких найбідніших країнах Африки. Заздалегідь все порахували, побудували фабрики, навчили персонал, собівартість повинна бути низькою, але тут зіткнулися з несподіваною проблемою: місцеві працівники наших фабрик, немилосердно крадуть готову продукцію. Цілі села від малого до великого ходять в кросівках за ціною їх річного доходу…

Ми пробували наймати більше охорони з місцевих, але було тільки гірше — охоронці та їх сім’ї теж люблять кросівки …

Якщо завести сек’юріті зі Штатів, то собівартість взагалі зашкалить.

Trouble-shooter: -А чого ви від мене хочете?

Найк: — Придумайте, як зробити так, щоб крадіжки знизилися до нуля, не витрачаючи при цьому грошей на охорону фабрик.

Trouble-shooter, звичайно ж нічого не розумів в технології виробництва взуття, але на відміну від 1000 топ менеджерів, які розуміли, вмів дивитися на будь-яку проблему з абсолютно іншого кута. Він трохи посидів один в прохолодній темній кімнаті і видав відповідь:

— Вам потрібно в різних країнах випускати окремо ліві і праві кросівки.

 Проблема таким чином була вирішена!

Черговий доказ того, що все геніальне — просто.

Обов’язково не забудь поділитися статтею з друзями!

 

ЧИТАЙТЕ:  9 основних фінансових помилок тридцятирічних

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ