Прощальна пісня Фредді Меркьюрі — «Материнська любов»

У 1991 році разом з Фредді Меркьюрі пішла ціла епоха. Його талант — це рідкісний дар, і він умів ним користуватися. Більш того, він ділився цим даром, доставляючи величезне задоволення своїми піснями.

Ні для кого не секрет, що Фредді Меркьюрі помер від СНІДу, проте, причина зараження ним досі викликає суперечки серед шанувальників. Яка б вона не була — це зовсім не важливо. Важливим є те, скільки прекрасних пісень подарував цьому світу Фредді, і розуміючи, що його дні лічені, він не залишив музичну кар’єру.

Брайан Мей розповів, як Меркьюрі попросив його:

«Напиши мені, напиши мені що завгодно. Я знаю, що мені залишилося недовго. Напиши мені слова, напиши музику. Я все заспіваю, а потім робіть що хочете! Головне — закінчити!».

І навіть перебуваючи при смерті, Фредді знаходив в собі сили прийти в студію звукозапису. Він розумів, що ця пісня остання, і вона буде готова тільки посмертно.

Фредді Меркьюрі попрощався зі своїми шанувальниками і близькими людьми піснею «Материнська любов». Продюсеру — Девіду Річардсу Фредді говорив:

«Я буду співати зараз, тому що не зможу дочекатися їх музики, у мене дуже мало часу. Я заспіваю з драм-машиною, а вони (його колеги-музиканти) потім все закінчать».

Будучи в поганому стані, співак все одно приходив в студії звукозапису. Однак, він так і не встиг доспівати останній куплет пісні, його було призначено виконати Брайану Мею.

Від його останньої пісні «Материнська любов» мурашки по шкірі. Він вклав в неї всі свої переживання і всю свою біль!

Тільки послухайте її:

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  19 людей, які просто зробили фото, і не очікували що вийде в результаті