Рецепт, який допоможе за декілька днів прибрати зубні камені, а також зробити зуби білосніжними

Варто робити ці дії кожні 2-3 дні, і через днів 10 результат буде на обличчя.

Чудова білосніжна посмішка і міцні здорові зуби — це мрія будь-якої людини. Але дуже часто через незбалансоване харчування, шкідливі звички, вживання ліків, а також з огляду на генетичну схильність, у нас з’являються неприємності з зубами.

Найчастіша проблема — зубний камінь, а також жовтизна емалі. До речі перед тим, як утворюється зубний камінь, зуби набувають саме жовтуватого відтінку. Це ознака скупчення бактерій, які можуть викликати ще й гінгівіт, інфекції горла і т.д.

Щоб видалити зубний камінь в домашніх умовах, спробуйте цей ефективний економічний метод!

Рецепт

знадобиться:

сіль — 0,5 чайна ложка;

сода — 1 чайна ложка;

перекис водню;

вода;

ополіскувач для порожнини рота.

Що необхідно робити?

Перемішайте соду і сіль. Намочіть зубну щітку в воді, потім замочіть її в приготований порошок і почистіть свої зуби протягом п’яти хвилин.

Змішайте перекис, і воду в однакових пропорціях прополощіть рот цією рідиною протягом хвилини. Після цього прополощіть рот прохолодною водою.

Ну і на завершення прочистіть зуби за допомогою зубочистки і зубної нитки і прополощіть ополіскувачем для порожнини рота. Знову прополощіть рот звичайною водою.

Не забувайте повторювати процедуру приблизно один раз в три дні, і вже через два тижні ваші зубки помітно побіліють, а зубний камінь пропаде!

Рекомендовано проконсультуватися з фахівцем щодо цього рецепту. До речі, незважаючи на використання такого методу для позбавлення від зубного каменю, походи до стоматолога ніхто не відміняв! Постарайтеся відвідувати цього лікаря один раз на півроку!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  51 онлайн-курс для вивчення англійської