Роби це, перш ніж лягати спати! Результат отримаєш відразу ж

Якщо ви часто не можете заснути, не думайте, що ця проблема турбує тільки вас: багато людей годинами крутяться в ліжку, перш ніж заснути і відпочити. Коли безсоння починає мучити людину регулярно, вона може, в кінцевому підсумку, відчувати постійну втому протягом дня.

Можливо, ви надмірно вживаєте цукор і каву, щоб не спати, і в результаті набираєте вагу. Це серйозна проблема! А виконання наступних найпростіших поз йоги перед сном допоможе вам заснути.

Вони всі дуже прості, тому, навіть якщо ви ніколи не займалися йогою і не вважаєте себе «гнучким», ви зможете впоратися з ними без проблем. Все більше і більше наукових досліджень підтверджують корисний вплив йоги на здоров’я, так чому б не скористатися цим?!

У перший раз, коли ви робитимете ці пози, рекомендується не залишатися в них занадто довго. Однієї хвилини буде досить. Пізніше ви можете продовжити до п’яти хвилин або навіть довше.

Баласана – поза дитини

Ця поза не підходить лише тим, у кого є проблеми з колінами. Але для всіх інших ця поза допоможе розслабити нервову систему, спину, плечі, живіт.

Якщо ваші сідниці не торкаються п’ят, то кілька разів складіть ковдру і помістіть її на п’яти. Витягніть руки перед собою і розслабтеся. Встановіть будильник, щоб знати, коли виходити з пози. Поки ви перебуваєте в позі дитини, обов’язково дихайте глибоко.

Супта Баддха Конасана – скошена кутова поза

Деякі люди називають цю позу – позою метелика: лежачи на спині, підніміть коліна, з’єднайте ступні ніг і акуратно відпустіть свої коліна в сторони. Більшість з нас не може лежати в цій позі. Наші коліна будуть на відстані, як мінімум, кількох сантиметрів від поверхні. Тому, щоб розслабитися, покладіть згорнуту ковдру або подушку під кожне коліно. Дихайте глибоко, до самого низу живота.

Back roll — Задній ролик

Лежачи на спині, візьміться за коліна (як показано на малюнку). М’яко покачайтеся з боку в бік. Це відмінний спосіб розтягнути і розмасажувати нижню частину спини після довгого дня. Дозвольте вашим ногам повністю розслабитися. У той же час, нехай ваші плечі лежать рівно на поверхні – не напружуйте їх, тримаючись за коліна. І, звичайно, дихайте глибоко.

Сутта Мацйендрасана

Лежачи на спині, підніміть коліно, а потім дайте йому впасти на праву сторону. Ви можете стабілізувати свою ногу, утримуючи ліве стегно правою рукою. Одночасно простягніть ліву руку вліво і обережно поверніть голову вліво. Тут теж потрібно, щоб обидва плеча якомога більше розслабились і рівно лежали на поверхні. І не забувайте дихати! Потім повторіть позу в інший бік.

Matsyasana

Лежачи на спині, руки помістіть під сідниці (так як на фото). Ефект полягає в тому, щоб м’яко підняти верхню частину тіла і максимально розкрити грудну клітину. Ви можете тримати голову, або м’яко опустити голову назад до землі. Зробіть п’ять-десять глибоких вдихів і потім обережно вийміть руки з-під себе. Лягайте і насолоджуйтеся відчуттями в грудях.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: