Секрети гінеколога: тепер не страшні свербіж, грибок і неприємний запах. Перевірений засіб

Вагініт — запалення слизової оболонки піхви. Це неприємне захворювання є у кожної п’ятої жінки. Бактеріальна інфекція викликає масу неприємних проявів, про які дівчині незручно розповідати: біль, свербіж, почервоніння, виділення з неприємним запахом.

Збудником хвороби може бути інфекція або грибок. Як же лікувати вагініт? Прийом антибіотиків може погіршити ситуацію, порушуючи крихку мікрофлору піхви, а хімічні препарати викликають алергію, сухість і печіння.

В цьому випадку гінекологи старого гарту радять використовувати народні засоби, які полегшать неприємну симптоматику, не порушуючи природної мікрофлори. Найбільш надійний і безпечний засіб для чутливих жіночих органів — ромашка.

Відвар ромашки для лікування вагініту

Спринцювання ромашковим відваром допомагають уникнути вагінального дисбактеріозу під час вагініту. Процедуру потрібно проводити до повного зняття симптомів. На літр води досить 2 ст.л. аптечної ромашки.

Відвар, який закипів, потрібно настояти не менше 5 хвилин, добре процідити і використовувати теплим, але не гарячим. Спеціальне спринцювання обов’язково слід продезінфікувати кип’ятінням. Крім спринцювання, ромашку жінкам корисно вживати у вигляді чаю.

Як уникнути появи вагініту

Більшу частину жіночої мікрофлори складають лактобактерії та біфідумбактеріі, які підтримують необхідний для стримування патогенних мікроорганізмів РН рівень. Варто ним скоротитися в кількості, як виникає вагініт.

Тому жінкам корисно в профілактичних цілях їсти молочні продукти, кефір, йогурт і використовувати тільки спеціальні засоби для інтимної гігієни з вмістом молочної кислоти. Це допоможе організму підтримувати достатній рівень корисної флори.

Також необхідно уникати занесення шкідливих мікробів в піхву. Так що обов’язково нагадуйте партнеру про особисту гігієну перед статевим актом.

Підірвати крихке жіноче здоров’я може навіть задушливою синтетичною білизною. Задумайтеся про те, що ви носите, і будьте здорові! А секретами ромашкового відвару поділіться з подругою.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ