Секрети нареченого Регіни Тодоренко: татуювання про колишню і 10 років наркотиків

Наречений телеведучої Регіни Тодоренко Влад Топалов поділився таємницями про залежність і колишню дружину.

Репутація російського співака була заплямована багато років тому, коли стало відомо про його наркотичну залежність. А тепер Влад Топалов рішуче намагається виправитися і намагається не повернуться до старих звичок.

Артист зізнався, що вживав наркотики протягом 10 років, а також згадав, з чого все почалося.

«Це було Різдво. 7 січня 2004 року. Тусовка у мене вдома, багато людей, як завжди. Я знав, що деякі хлопці з тих, з ким я дружив, іноді балуються. Оскільки я тоді був дуже яскравою особистістю, все відбувалося навколо мене. Я був солістом групи Smash, у мене була моя величезна квартира в центрі Москви, я за всіх платив і всіх пригощав. Я був господарем вечірки. Коли мені стало нудно, я сказав їм: «Давайте, хочу». І все. З того дня все полетіло», — зізнався Топалов.

За словами виконавця, батьки дізналися про його залежність найпізніше. Тоді Влад Топалов міг пропасти на кілька днів і не відповідав на дзвінки в спробах сховатися. Коханий Тодоренко згадав про яскраві моменти зі свого минулого, коли батько мало не застукав його з друзями, і сказав:

«Пам’ятаю, ми були у мене на квартирі третій день або четвертий. Таке сонце і світло було, що неможливо, хотілося темряви. Рушниками, ковдрами завішали вікна.

Ми сидимо на кухні — я, як зараз пам’ятаю — туман, погано видно. Так накурено. І дзвінок у двері. Йде один мій друг в коридор. Запитуємо, хто там. Він такий, заїкаючись: «Тато». Рівень страху в цей момент неможливо описати. Мені здається, у мене в прямому сенсі трусилися коліна і руки. Цей жах, ця паніка. Я розумів, що відкривати не можна. З двох зол треба було вибрати менше і не відкрити, на жаль. Тому що, якби ми відкрили, їх би він покалічив, а мене …

Такий стан афекту був, жах. Мені здавалося, що він дзвонив години дві, але він подзвонив хвилин 5-7. Мені було дуже страшно. Не відкрили, і він поїхав. Ми сиділи в жаху. Розуміли, що зараз може приїхати МНС і вибивати двері або піде до мами за ключами. Тато не знає про цю ситуацію».

Однак переломний момент все ж відбувся. Влад Топалов зрозумів, що залежність не дає йому спокійно жити.

«Зрозумів це, коли вже з роботою було складніше. Я хотів скоріше від усього звільнитися: від роботи, від концертів, відспівати абияк — і швидше додому. Друзі, тусовка. Багато виступів відміняв, через що заслужив репутацію ненадійного артиста, — зізнався співак. — Я зрозумів, що потрібно зупинитися, коли залишився взагалі без грошей, взагалі без роботи. У мене був період, коли я за чотири місяці вийшов з дому три рази. Постійно сидів в квартирі: пив, нюхав, курив і грав на гітарі. Один».

Через деякий час після цього Топалов сам подзвонив мамі і попросив про допомогу. Тетяна Анатоліївна, в свою чергу, записала сина в реабілітаційний центр, в якому він попрощався з поганими звичками. За зізнаннями артиста, він не вживає наркотики протягом трьох років.

Важливу роль в боротьбі із залежністю зіграла і колишня дружина Влада Топалова Ксенія. У період їх відносин співак зробив татуювання з першою літерою імені коханої, а після розлучення не планує її зводити.

Якщо ж у майбутньої дружини виникнуть питання, Топалов збирається з нею домовитися.

«Розумієш, Ксюша — моя перша дружина, моя велика любов. Ксюша — жінка, яку я поважаю і яка назавжди залишиться в моєму серці і в моїй пам’яті. Це моє минуле. Воно важливе для мене», — розповів виконавець.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Ідеї ​​на мільйон, які значно спрощують життя