Секретні властивості хрону

Кожному із нас відома і близька така рослина як хрін. Незважаючи на це, хрін походить із середземномор’я й латинською носить назву — Armoracia. Здебільшого господині в якості спеції використовують лише корінь рослини, але не потрібно забувати і про листя!

Листя

Якщо порівнювати листя хрону з іншою зеленню, яку ми використовуємо у приготуванні страв, хрін відрізняється надзвичайною поживністю. Листя містить неймовірну кількість різноманітних вітамінів та поживних речових. А за вмістом аскорбінової кислоти може позмагатись навіть із смородиною та лимоном.

Наявність фітоцинтів робить листя хрону чудовим захисником від шкідливих мікроорганізмів. Навіть у сушеному вигляді, листя має великий бактерицидний ефект.

Окрім цього, хрін допоможе усунути не дуже корисні сольові відкладення. Для проведення процедури необхідно змочити листя хрону в окропі та прикласти до шкіри спини, після чого зробити тканинну пов’язку (для того аби листя трималося) та лишити її на ніч. Не потрібно лякатись, якщо шкіра почне трохи пекти, це означає, що компрес діє.

Зранку необхідно обережно зняти пов’язку. Ефект від компресу помітний одразу, якщо солі в організмі було забагато, листки можуть одразу розсипатись. Для кращого ефекту необхідно проводити процедуру доти, доки вранці на пов’язці не буде лишатися солі.

Унікальність такої процедури полягає в тому, що всі сольові відкладення виходять прямо через пори. Тому просимо звернути увагу на таку корисну рослину і не бути байдужими.

Крім компресів, можна також використовувати настоянки з листя хрону. Вона чудово усуває болі у суглобах та спині. Для приготування такої настоянки необхідно лише 2 інгредієнта — молоде листя хрону та горілка, або спирт. Листя необхідно скласти в банку, залити горілкою та залишити на дві доби у прохолодному темному місці.

Світ прогресує  та не стоїть на місці, але лікарські засоби можуть діяти не настільки швидко, щоб одразу позбавити вас від болю. В такий момент не варто забувати про перевірені методи народної медицини, які завжди вам допомагали.

ЧИТАЙТЕ:  Рицинова олія здатна вилікувати близько 20 захворювань

А ви користуєтесь такими засобами?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ