Серотонін — гормон щастя. Ось 11 способів швидко і просто збільшити його рівень

Ці трюки реально працюють! Варто спробувати!

Серотонін — це нейротрансмітер, який може впливати на багато аспектів в вашому тілі, наприклад, настрій, пам’ять, цикл сну і навіть ваше сексуальне бажання.

Природно збільшуючи рівень серотоніну, ви зможете поліпшити психічний стан, мотивацію, увагу і пам’ять.

Проте, антидепресанти є улюбленим вибором лікарів для збільшення серотоніну.

Але їх вживання часто має небажані побічні ефекти, такі як низьке лібідо і брак енергії.

Проявляйте до себе турботу, правильно харчуйтеся і БУДЕТЕ ЗДОРОВІ!

Це не дивно, тому що будь-яке вживання фармацевтичних препаратів, підвищує кислотність в вашому організмі, що виснажує ваші наднирники і робить ваш організм відкритим для патогенів та хвороб.

Ось кілька простих способів збільшити рівень серотоніну природним шляхом:

 1. Додайте триптофан в свій раціон: це амінокислота, яка допомагає у виробництві серотоніну в вашому організмі. Продукти, які включають триптофан — яйця, молочні продукти, пісне м’ясо, таке як індичка, горіхи і насіння.
 2. Отримайте масаж: ви можете збільшити свій настрій і зменшити рівень кортизолу, це гормон стресу, який виникає, коли ви «піддаєтеся атаці» або стресу. Він також блокує виробництво серотоніну.
 3. Збільшити вживання вітамінів групи B: особливо B12 і B6, які можуть допомогти в створенні серотоніну.
 4. Збільшити перебування на сонці: вітамін D має вирішальне значення для виробництва серотоніну.
 5. Збільшити вживання магнію: цей мінерал може допомогти контролювати кров’яний тиск, зменшити нервове напруження, а також збільшити рівень серотоніну.
 6. Будьте позитивні: збільшення гормону щастя можливо не тільки за допомогою зовнішніх чинників, просто змініть своє ставлення і ви зможете поліпшити ваш настрій.
 7. З’їжте що-небудь солоденьке: це допоможе збільшити рівень серотоніну і поліпшити ваш настрій.
 8. Спробуйте медитацію: зменшити стрес і знизити рівень кортизолу та інші гормони стресу, крім того, він поліпшує виробництво серотоніну.
 9. Вправа: будь-яка діяльність, яка вивільняє кров і збільшує серцеву діяльність, також допомагає людині залишатися щасливою.
 10. Споживайте багато вітаміну С: він сильно пов’язаний з настроєм, а також володіє антидепресивними властивостями. Це допомагає мозку створювати інші нейротрансмітери, такі як адреналін і допамін, які покращують ваше самопочуття.
 11. Зменшуйте стрес: кращий спосіб боротьби з гормонами стресу, такими як кортизол — це залишатися позитивним і піклуватися про себе.

Перед застосуванням будь-яких народних засобів, обов’язкова консультація лікаря!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  7 ознак недолюблених дітей