Ще не оговтавшись від токсикозу: Кейт Мідлтон порадувала принца Вільяма звісткою про несподівану вагітність

Після народження принца Луї пройшло всього лише півроку, але Кейт поспішає порадувати свого чоловіка і всю Великобританію з тим, що знову вагітна! Британці не можуть знайти собі місця від такого щастя за королівську сім’ю. Звідки така інформація? Вона вже була підтверджена одними з наближених до палацу.

Саме королівське подружжя не прагне до великого розголосу, сама Кейт проти цього, тому що зараз її мучить токсикоз, їй навіть довелося відмовитися від деяких продуктів харчування, в тому числі від солодкого. Обидва дуже хотіли велику сім’ю, тому безсумнівно раді поповненню. Любові вистачить на кожну дитину!

У Британській сім’ї існує негласна традиція чотирьох дітей, тому Вільям і Кейт не вирішують відходити від неї. Після народження третьої дитини, вона не відвідувала різні заходи, так як весь свій час присвячує своїм дітям і родині в цілому. Будемо сподіватися, що подробиці не змусять нас чекати.

Незважаючи на свої муки, Кейт просто не могла не відвідати важливий королівський захід і супроводити королеву. Репортерам вдалося зняти їх разом. За дівчину складно сказати. Що вона чимось стурбована, адже вигляд у неї квітучий.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Три гірких правди про кохання, які доводять, що воно не завжди унікальне