Щеня разом з листом було знайдене на сходовій клітці

Любите подарунки?

Жителі під’їзду однієї з багатоповерхівок міста Кременчука отримали незвичайний подарунок від невідомого «доброзичливця». Зайшовши на сходову клітку, місцева мешканка раптом помітила в темному кутку пакет, який ворушився і смикався. Було страшно (історій про скажених тварин зараз пишуть чимало), але жінка все ж вирішила розв’язати стягнуті ручки. Відкрила пакет — і схопилася за телефон!

Усередині сиділо і тихенько підвивало крихітне коричневе щеня. Милий, наївний, дуже голодний і кліпав великими розумними очима.

Там же, в пакеті, лежала записка з побажаннями.

«Це собачка породи тер-ір-єр. Від роду 19 днів. Їсть все. Нехай Вам принесе радість і здоров’я. 26.07.2018. Підпис».

Дуже цікаво те, що людина не посоромилася поставити особистий розпис, як би щиро не розуміючи, що підписує лист, викриває її жорстокий вчинок. Нехай поправлять нас графологи, якщо ми помилимося, однак складається враження, що записку написала літня жінка з товариським, але неглибоким характером.

Втім, для долі шоколадного малюка це вже не має ніякого значення. Найголовніше, що він не задихнувся в своєму пакеті і тепер зможе почати нове життя!

Спочатку песика тимчасово відправили на піклування комунального підприємства «СПЕЦСЕРВІС-КРЕМЕНЧУК», яке займається притулком для бездомних собак. Знайда — розумниця, добре їсть молоко з пляшечки і радіє увазі до його маленької, але галасливої ​​особи). 

Секретар директора Світлана цілий день няньчила юного гостя прямо в офісі, так як відправляти в приміщення до дорослих собак такого малюка дуже небезпечно (інфекції чіпляються в одну мить). На щастя, ще до закриття офісу цуценяті знайшли найдобріші руки!

І хоча він, звичайно, ніякий не «пер-ір-ер» і навіть не полукровка, нам здається, що його люди будуть дуже любити і жаліти свого маленького вихованця!

А всім іншим «доброзичливцям» хочеться нагадати, що існує відповідальність перед тими, хто опинився у вас в руках. І якщо вже ваша собака не стерилізована, то варто задуматися і пошукати її дітям нове житло самостійно, а не перекладати це на інших — тим більше таким «пакетно-сюрпризним» способом!

Нехай у цього малюка все складеться.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: