Що не можна носити: 5 речей, які руйнують енергетику

Гардероб — це не тільки частина іміджу. Він допомагає бути впевненішим, успішним, уникати багатьох неприємностей. Є кілька забобонів про одяг, які стануть в нагоді багатьом.

Гардероб кожної людини складається з безлічі речей. Часом він розростається до таких розмірів, що не тільки унеможливлюється відшукати потрібну річ, але і зрозуміти, що з цих речей варто залишити, а від чого позбутися. Щоб не накликати на себе негатив, виключіть зі свого гардероба речі з негативною енергетикою.

Речі з чужого плеча

Досить багато повір’їв пов’язано з елементами чужого гардеробу. Одним з головних є той факт, що одяг здатний буквально зчитувати емоції господаря і записувати їх. Тому від тих речей, доля яких невідома, краще позбутися. Так ви вбережете себе від руйнування власної енергетики і біополя. При носінні такого одягу найчастіше на людину звалюються дрібні неприємності, прикрі непорозуміння, а потім і велике невезіння і хвороби.

Гардероб і предмети одягу покійного

Порада всіх екстрасенсів — спалювати одяг покійного. Він не принесе радості і щастя людині, яка вирішила доносити його. Навпаки, її очікують сварки в родині, втрата роботи, здоров’я та інші неприємності. Що стосується фамільних коштовностей, то їх необхідно «очистити» за допомогою святої або джерельної води, прочитати над ними молитви. Попросіть їх не завдавати вам зла, адже ви не задумували нічого поганого проти попереднього господаря.

Речі, які пов’язують вас з негативними спогадами

У житті кожної людини бувають злети і падіння. Якщо ви помітили дивну закономірність: вас переслідують неприємності в певному одязі, — позбудьтеся від нього. Екстрасенси стверджують, що предмети гардеробу з легкістю записують ваші емоції, а потім змушують знову повертатися до моментів як радості, так і скорботи. Прощаючись з минулим, спалюйте всі мости, не обертаючись і не шкодуючи. Цей безцінний досвід варто пережити один раз і запам’ятати урок, який дала Доля. Не хочете ж ви постійно згадувати про свої провали при погляді на плаття, кофточку або шарфик?

Взуття не за розміром і не по нозі

Китайці стверджують, що здоров’я починається з ніг, а точніше, зі стоп. Тому зберегти молодість і довголіття ви зможете тільки в зручному взутті, яке придбано вами. Розмір, глибина, колір, колодка — тут все грає значення. Перш ніж гнатися за гарною моделлю і купувати, не примірявши, подумайте, як безглуздо ви будете виглядати в незручному взутті, з незадоволеним або спотвореним болем обличчям.

Кольорова гама

Якщо ваш гардероб включає в себе левову частки одягу ахроматичних кольорів (чорний, сірий, білий), вам варто розбавити його іншими кольорами. Кожен колір покликаний виконувати свої функції і допомагати людині на певних етапах життя. Не бійтеся змінюватися, вибиратися з повсякденності і дарувати світу свою красу і яскраві фарби. Потопаючи в сірості, ви знеособлюєте свою персону і як би перете себе, перетворюєтеся в невидимку.

Вибір одягу — це відповідальний крок, який здатний підвести вас ближче до виконання мрії, допомогти в залученні благополуччя і здоров’я. 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  11 українських страв, про які ми почали забувати