Що не можна робити при видаленні гель-лаку вдома

Причина, по якій всі люблять гель-лак, — це те, що він може триматися до двох тижнів. Але ця довговічність має свою ціну: видалення гелю може бути дуже важким.

Ви можете зробити ще одну поїздку в салон і заплатити за зняття гель-лаку, або ви можете спробувати зробити це вдома. Останній варіант може бути більш зручним, економічним варіантом, але якщо ви коли-небудь робили це, ви, ймовірно, знаєте з перших рук, як важко протистояти відшаровування лаку.

Пілінг, ймовірно, здається очевидним способом прискорити відполірування, але насправді це дуже шкідливо для ваших нігтів. «Завжди дуже заманливо намагатися відполірувати все, люди роблять це постійно!», — говорить засновник Nail Studio Емі Лін Лін. «Але, це знімає шар нігтя з ним і може залишити нігті в дуже слабкому стані!». Лін Лін каже, що на довгий час залишати гель-лак можна. Це може ускладнити процес видалення гель-лаку і послабить ваші нігті.

«Акуратно відполіруйте поверхню гелевого верхнього шару, щоб пом’якшити ущільнення», — рекомендує Лін Лін. «Це полегшить вбирання ацетону і полегшить зняття лаку з більшою легкістю.» Якщо є ще деякі вперті плями, які просто не слабшають, використовуйте дерев’яну паличку, щоб позбутися від них.

А що ви думаєте з цього приводу? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Ці прості хитрощі перетворять вас на ікону стилю. Трюк № 14 - геніальний!