Що таке любов: 15 влучних фраз вустами маленьких дітей

Маленькі діти сприймають цей світ не так, як ми. Часто незамутненим поглядом їм вдається побачити саму суть речей, а в їх простих і безглуздих на перший погляд висловлюваннях часом ховається мудрість століть. Не потрібно ставитися до дитини поблажливо тільки тому, що вона прожила в цьому світі не так багато, як ти. З віком ми піддаємося великій кількості різних впливів ззовні, що змушує нас іноді змінювати свою думку і відмовлятися від деяких поглядів.

А з висоти досвіду часто можна не розгледіти елементарних речей. Інша справа діти … вони ще не розучилися довіряти собі і слухати свій внутрішній голос. Багато з них можуть інтуїтивно визначити, що важливо і що правильно. Послухай, наприклад, що молодше покоління говорить про любов і відносини.

1. «Любов — це коли старенькі жінка і чоловік все ще дружать, незважаючи на те, що знають один одного вже тисячу років.» (Томмі, 6 років)

2. «Любов — це те, що витає в повітрі в момент, коли ти розпаковуєш різдвяні подарунки.» (Боббі, 7 років)

3. «Щоб навчитися по-справжньому любити, потрібно почати з тих людей, яких ти ненавидиш.» (Ніка, 6 років)

4. «Коли мені потрібно було зіграти на роялі перед публікою, я дуже боялася. Потім я подивилася в зал і побачила обличчя свого батька. Він підморгнув і посміхнувся мені, і страх відразу пройшов.» (Сінді, 8 років)

5. «Любов — це коли тато, посміхаючись, підсовує мамі в тарілку кращий шматочок курочки.» (Елейн, 5 років)

6. «Я знаю, що моя старша сестра мене любить. Тому що вона завжди віддає мені свій старий одяг, навіть не дивлячись на те, що потім змушена буде йти в місто і купувати собі новий. »(Лорен, 4 роки)

7. «Коли хтось дійсно закоханий, його вії швидко опускаються і піднімаються, а з-під них сиплються зірки.» (Карен, 7 років)

8. «Любов — це коли мама застає тата на унітазі і не думає, що це огидно.» (Марк, 6 років)

9. «Я дозволяю моїй старшій сестрі дражнитися, так як мама каже, що вона робить це, тому що любить мене. Ну і я дражню нашу маленьку сестричку, бо люблю її.» (Бетані, 4 роки)

10. «Любов — це коли дівчинка душиться парфумами, а хлопчик одеколоном, і вони йдуть гуляти і нюхають один одного.» (Карл, 5 років)

11. «Моя мама любить мене більше, ніж будь-хто. Вона єдина, хто цілує мене ввечері перед сном.» (Клер, 5 років)

12. «Любов — найголовніше у світі, але футбол теж дуже непоганий.» (Олексій, 8 років)

13. «Закохані відрізняються тим, що можуть просто дивитися один на одного, а в цей час їх їжа остигає. Інших людей більше турбує їжа.» (Марк, 8 років)

14. «Мама каже, я зустріну розумного і доброго хлопця … Але я, швидше за все, просто виберу найвищого і з блакитними очима.» (Мілана, 7 років)

15. «Весілля — це коли ти заходиш за дівчинкою, щоб з нею погуляти, і більше не повертаєш її батькам.» (Ярик, 6 років)

Мудрість і влучність висловлювань цих діток не може не вражати. Я думаю, багато хто з нас не тільки посміхнулися, але і всерйоз задумалися про якісь речі, перечитуючи цитати. Поділися цими шедеврами зі своїми друзями!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Лара Фабіан і Антоніо Бандерас «Я хвора тобою» - чудове виконання