Схудла Рене Зеллвегер в розкішній чорній сукні відвідала Vanity Fair Oscar Party

Рене Зеллвегер в ролі незрівнянної Бріджит Джонс полюбилася багатьом жінкам. Трохи безглузда, безпосередня, пухка і дуже-дуже добра 32-річна жінка, яка має проблеми в особистому житті, — ну кому з милих дам це не знайомо? Адже всі ми час від часу боремося з вагою, шукаємо кохання всього життя і сподіваємося, як Бріджит, на краще!

Образ пухкої героїні фільму міцно «причепився» до Рене, яка, взагалі-то, завжди була стрункою. Заради ролі в фільмі вона поправилась на 13 кілограмів!

Зайві кілограми актриса так само швидко скинула після завершення зйомок, і на багатьох офіційних заходах ми бачили тонку-дзвінку Зеллвегер.

Останнім часом Рене рідко можна було помітити на світських раутах, і ось 24 лютого 2019 року актриса порадувала шанувальників.

Останній тиждень лютого видався воістину зірковим. Поки одні зірки блищали на «Оскарі», інші відривалися на вечірці Vanity Fair Oscar Party, яку в числі інших відвідала Рене Зеллвегер.

Актриса блищала в шикарному чорному платті з декольте і високим розрізом. Не можна не помітити, що Рене сильно схудла, а ноги отримали рельєф від активних занять спортом. На хвилиночку — актрисі в цьому році виповнюється 50 років!

Можливо, своїм зовнішнім виглядом Рене зобов’язана щільному графіку зйомок. Актриса знімається в серіалі «Що / якщо» (What / If), а також недавно завершилися зйомки фільму-біографії про Джуді Гарленд. 

Від колишньої пампушки Бріджит не залишилося і сліду! Так тримати, Рене!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Симеон Афонський: «Найбідніша людина та, яка найбільше любить ...»