Сім’я Жанни Фріске оголосила про вражаючу містичну знахідку в квартирі померлої співачки

Уже два роки поряд з нами немає Жанни Фріске, але пам’ять про неї жива до сих пір. Нещодавно сестра співачки Наталя виявила надзвичайну знахідку  в будинку Жанни. Але те, що помітили підписники на знімку, зробленому в квартирі співачки, не піддається жодному поясненню!

Кілька днів тому сім’я співачки влаштувала «День пам’яті» близької людини. Наталія Фріске, її мама і подруга рано вранці вирушили в квартиру Жанни на вулиці 1905 року. Там вони знайшли архівні фотографії, які співачка дбайливо зберігала. Її сестра Наталя думала, що відео і фото згоріли в їх заміському будинку 9 років тому. Яке ж було щастя, коли знайшовся цей сімейний архів.

«Приїхали сьогодні в гості до нашої Малятки … з @bornintirana і з мамою, розбирали фотки) з 12 години  до 21 без зупинки сиділи згадували, базікали … і таке відчуття що вона була з нами поруч … знайшла стільки фоток наших дитячих навіть не думала що вони залишилися … (думала всі фото і відео згоріли в лазні в 2008 році.. але ні)) і я дуже рада цьому «, — прокоментувала свій пост сестра артистки.

Наталія Фріске опублікувала фото, на якому вона разом з мамою і подругою розглядали раритетні фотографії, які  вважалися безповоротно втраченими. Розглядаючи цей знімок, підписники побачили щось дивне і містичне. У вікні, за спинами жінок вони розгледіли обличчя Жанни!

«У  вікні відображення обличчя Жанни. Подивіться уважно. Я це побачила. Вікно на якому немає ручки. На верху подивіться», дійсно. Я теж побачила, коли наблизила …… просто слів немає … .містика»,»дійсно щось видно»,»аа я тільки помітила якщо дивитися довго!!! Ой я думала містиці тільки ще й життя», — писали вражені підписники.

Що це: гра світла або містичний збіг? Питань більше, ніж відповідей …

ЧИТАЙТЕ:  27 фото, які доводять, що ми в небезпеці

Нагадаємо, Фріске пішла з життя 2 роки тому. Співачка довго і наполегливо боролася з пухлиною мозку, але хвороба виявилася сильнішою. Навіть експериментальна вакцина не врятувала її. У Жанни Фріске залишився син Платон, якого тепер виховує батько хлопчика Дмитро Шепелєв.

А ви побачили обличчя Жанни Фріске в вікні?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ