Сімейні пари знаменитих турецьких акторів, які утворилися під час роботи над серіалами

Сюжети практично всіх турецьких серіалів показують глядачам історію казкової любові двох персонажів. Героїв часто чекають різні перешкоди, які необхідно подолати, щоб зберегти відносини. Непоодинокими є і випадки, коли актори, які зіграли закоханих персонажів, переносять свої почуття з екрану в реальне життя.

Несліхан Атагюль і Кадір Догулу

Актриса Несліхан Атагюль на даний момент є щасливою дружиною свого чоловіка актора Кадира Догулу. Їхнє знайомство відбулося на знімальному майданчику серіалу «Два обличчя Стамбула».

У період спільної роботи вони дуже прив’язалися один до одного і відносини зірок переросли в романтичні. Правда, шанувальники Несліхан не перестають приписувати їй роман з іншим актором, а саме Бурак Озчівітом.

Ельчин Сангу і Юнус Оздікен

Ельчин Сангу на даний момент не заручена, але знаходиться у відносинах з Юнусом Оздікеном, які тривають вже з 2011 року.

Глядачі впевнені, що дівчина небайдужа до бариші Ардучу, з яким вона зіграла в серіалі «Любов напрокат», але актриса запевняє, що робота і особисте життя повинні бути окремо один від одного.

Ківанч Татлітуг і Башак Дізер

У актора Ківанч Татлітуг за плечима багато гучних романів з красивими моделями, талановитими актрисами і телеведучими. Проте найбільше його вразила гример Башак Дізер, на якій чоловік вже 3 роки одружений.

Халіт Ергенч і Бергюзар Корель

Серіал «1001 ніч» став доленосним для Халіт Ергенч через те, що на знімальному майданчику він знайшов свою любов. Зараз дружиною актора є його напарниця Бергюзар Корель, в їхній родині підростає маленький син.

Бурак Озчівіт і Фахріє Евджен

Актор Бурак Озчівіт в період зйомок в серіалі «Корольок — пташка співоча» був у відносинах з моделлю Джелайн Чапа. Однак їй не судилося стати його дружиною, адже це місце зайняла колега актора Фахріє Евджен. Сталося це не відразу, а лише після ще одного спільного проекту в 2015 році.

Озге Гюрель і Серкан Чайоглу

Проект «Вишневий сад» об’єднав актрису Озге Гюрель і її колегу Серкан Чайоглу. Пара з 2014 року не розлучається один з одним, але і подробиці свого роману не афішує.

Кенан Імірзалиоглу і Синьому Кобал

Актор Кенан Імірзалиоглу завжди користувався популярністю серед жінок, але супутницею свого життя він вибрав колегу Синьому Кобал. На другому році сімейного життя у пари народився первісток.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Ви вибрали свою любов до того, як Ви народилися