Співачка Світлана Тарабарова вагітна первістком

Екс-солістка гурту «Real O» Світлана Тарабарова чекає на появу первістка. Наразі зірка перебуває на 6 місяці вагітності.

Про це співачка розповіла в інтерв’ю журналу Viva.

В соціальній мережі Світлана Тарабарова ретельно приховувала вагітність. Із фото, які вона публікувала в блозі, ніхто з прихильників не здогадався, що артистка очікує на появу первістка. В інтерв’ю журналу зірка вперше зізналась про вагітність та розповіла, що маля вже допомагає їй у творчості. Джерело

Неможливо передати, що я зараз відчуваю. У мені б’ється нове життя, маленький всесвіт! У мене піднесений настрій і я натхненна – пишу майже кожен день! Точно знаю – у моєї дитини велике, чуйне і добре серце, бо новий альбом ми пишемо разом,
– зізналась Світлана Тарабарова.


Світлана Тарабарова очікує на появу первістка

Наразі зірка не планує зупиняти свою сольну кар’єру. Окрім концертів, Світлана Тарабарова представила новий кліп на пісню «Маніфест». У відео артистка показує запальні танці на 4 місяці вагітності. Однак милого животика у кліпі не видно.

Дивіться відео нового кліпу Світлани Тарабарової «Маніфест»:

 

Зазначимо, що у жовтні 2016 року співачка вийшла заміж за 40-річного продюсера Олексія Бондаря. Тоді Світлана Тарабарова написала пісні «Світло в тобі», «Добре з тобою», «Я кажу так». Романтичні композиції досі мають чималу популярність.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...