Старовинний китайський метод, який робить з нашими тілом неймовірні речі

Короткий посібник з рефлексології.

Багато хто знає, що в мочках вух і стопах є безліч нервових закінчень.

Але мало хто знає, що вони також розташовані в руках.

І це дозволяє нам робити вражаючі речі з нашим тілом! 
Китайська медицина — зокрема рефлексологія — стверджує, що на руках розташовані активні точки, за допомогою яких можна впливати на тіло і душу.

Долоня.

Почнемо з долонь. Фахівці кажуть, що долоня відповідальна за емоції і почуття. Крім того, регулярний масаж долонь запобігає запори, стрес, нудоту і пронос.

Сурья мудра.

Якщо ви страждаєте відсутністю апетиту або іншими недугами, пов’язаними з травленням і обміном речовин, вам допоможе ця проста техніка.

Великий палець.

Якщо у вас розболілася голова, не поспішайте ритися в сумочці в пошуках знеболювального. Спробуйте спершу на 5 хвилин стиснути свій великий палець.

Мізинець.

Вважається, що цей палець пов’язаний з самооцінкою, нервовим станом і стресом. П’ятихвилинний масаж помітно поліпшить ваше самопочуття!

Середній палець.

Ви роздратовані? Вгамуйте свій гнів, затиснувши середній палець на 5 хвилин. Рефлексологи кажуть, що ця вправа заспокоює і знижує тиск.

Безіменний палець.

Стисніть безіменний палець на 5 хвилин, щоб позбутися від туги і інших негативних емоцій.

Долоня до долоні.

Якщо вам доводилося займатися йогою, то вам знайомий цей прийом. Він допомагає зосередитися і нормалізує кров’яний тиск!

Вказівний палець.

Рефлексологи вважають, що вказівний палець пов’язаний з м’язовими болями. Крім того, стиснувши вказівний палець і легко струснувши його, ви позбудетеся від страху, збентеження і розчарування.

Спробуйте — гірше точно не буде!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Популярні процедури, про шкоду яких замовчують