Студент купив напівзруйновану «хрущовку» і перетворив її в затишно облаштовані апартаменти

Складно повірити що на цих фото одна і та ж квартира. але цей хлопець дійсно майстер на всі руки! Тільки подивіться на це чудове перевтілення! Своїми секретами і нюансами в роботі він, власне, і вирішив поділитися з нами.

Квартира призначена для однієї людини. Тому планування було спроектовано мною виходячи з моїх звичок, способу життя, смаків і уподобань … На все було заплановано 4 місяці. В принципі, через 4 місяці я і в’їхав, тільки ще 2-3 облаштовував і докуповував меблі. А ось тут міг би бути у мене серцевий напад ….

Для збільшення простору було вирішено відкрити кухню і поєднати з залом, комору збільшити за рахунок витягнутої спальні і зробити гардероб (щоб позбутися раз і назавжди від шаф), збільшена мізерна ванна кімната. 
Я вже знав, де що буде стояти, тому планування було максимально продуманим.

Обмовлюся … Ці фотографії не остаточний результат, а близько 1-2 місяців після закінчення ремонту. Це лише основа для подальшого обживання. Декором я вирішив зайнятися в процесі, не захаращуючи квартиру враз купленими брязкальцями, а підбираючи продумані предмети, що мають для мене особисту цінність і пам’ять. 
ОКРЕМА ПОДЯКА милій дівчині Олені !!! Саме вона носилася зі мною по місту в пошуках люстри, саме вона знайшла мені прекрасних фахівців, які втілили ідеї, саме вона, стоячи на підвіконні, тримала рулетку, щоб відміряти відстань від гардини до підлоги! Коротше, без неї я навряд чи б зважився на такий подвиг 🙂
І ще, я не претендую на номінацію «Найбільш ексклюзивний інтер’єр», це мій перший ремонт, моя перша квартира. Планування, колір, стиль … були обрані МНОЮ і для МЕНЕ усвідомлено 🙂 
А ось власне і результат …

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: