Тамара Гвердцителі поміняла стиль, скинула зайві кілограми і закрутила роман з молодим красенем

Чудова!)

Багатьом полюбилася знаменита співачка Тамара Гвердцителі за її глибокі і душевні пісні, сильний голос і завжди щиру посмішку. Нещодавно Тамара знову здивувала своїх шанувальників.

Вся справа в тому, що буквально кілька днів тому вийшов новий кліп Тамари, побачивши який, її шанувальники просто ахнули. Тамара, яка і так була і є яскравою і красивою жінкою стала ще кращою.

У кліпі всі побачили, що Тамара трохи поміняла свій сценічний образ — вона помітно стала стрункою і їй від сили даси 35 років. Нагадаємо, що реальний вік співачки-56 років.

У кліпі Тамара майстерно зіграла любов з чоловіком, який набагато молодший за неї. Грає так правдиво, що у шанувальників почали закрадатися підозри … Однак, поки це тільки чутки-сама Тамара нічого не розповідає шанувальникам.

Хоча в відео почуття буквально через екран передаються … Невже-просто так добре зіграли? У будь-якому випадку-кліп гідний найвищих похвал.

Тамара, просто вразила до глибини душі. Така сильна пісня і дуже чуттєвий кліп. Тамарочко, ви виглядаєте як Королева.

Яка молодець! Виглядає просто ідеально-така стала худенька.

Ця пісня-це ковток свіжого повітря серед штучних підробок. Дуже сильно і чіпає душу. У 56 років і так виглядати. І ніякого ботокса або вульгарщини. Тамара-справжня леді. У відео дивимося новий, чуттєвий кліп легендарної співачки:

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Дивовижна музика Людовіка Ейнауді. Відкладіть на трошки усі справи і просто послухайте