Темні таємниці багатіїв Дубая. Ось що ховається за розкішним фасадом

За блискучим фасадом одного з найрозкішніших місць планети ховається досить темне життя. І це доводить, що життя в ОАЕ — це не та казка, про яку ми всі чули. Про таємниці країни, правлячої еліти і їх життя, розповіли журналісти і працівники WikiLeaks і Fox News.

Шейх Рашид насправді помер від передозування наркотиків

Офіційно причиною смерті назвали серцевий напад, але більшість схильні вважати, що 33-річний спадкоємець престолу помер від передозування. На користь цієї версії говорить той факт, що молодий шейх залишив світське життя, його позбавили спадщини престолу, заборонили в’їзд в Лондон (де він жив і навчався досить довгий час). Інформацію про те, що шейх був частим гостем реабілітаційних клінік, спливла в 2016 році, але до 2017 практично повністю була видалена з арабських джерел.

Алкоголь, наркотики, повії тут є

WikiLeaks злив листування американського посольства, в якому говориться, що все перераховане є в достатку в ОАЕ, правда доступ до цього мають не всі. «Заборона на алкоголь, виявляється, діє не скрізь. Вчора на вечірці спиртне лилося рікою, серед гостей були повії, без проблем можна було дістати гашиш і кокаїн».

Черговим скандалом стала і новина, що інстаграм-моделей запрошують в країну, щоб ті надавали ескорт-послуги. Про це стало відомо, коли в мережі з’явилися скріни з листуванням моделі з арабським мільйонером, який хотів замовити її для свого 13-річного сина.

Корупція і відмивання грошей в Дубаї

В ОАЕ не так давно вибухнув скандал, в результаті якого засудили і посадили главу митного департаменту. І все б нічого, але місцеве населення впевнене, що корупція на одному чиновнику не тримається, і що він став цапом-відбувайлом.

Гроші відмиваються в цій країні досить легко. Закони несуворі, а податкові ставки невисокі або повністю відсутні.

Глава митниці Обайд Сакре Бусіт (Obaid Saqr Busit)

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Француженки не товстіють: 9 простих правил стрункості французьких жінок