Тепер вам не потрібно купувати авокадо, Ви можете вирощувати їх вдома

Авокадо надзвичайно популярні, головним чином тим, що вони дуже поживні і можуть збагачувати будь-яку їжу своїм смаком і кольором.

Цей дивовижний плід дійсно смачний і пропонує нам широкий спектр вітамінів, таких як E, K і C, а також клітковину і калій. Він також наповнений типом олії, яка надзвичайно корисна. 
Багато з нових дієт містять авокадо. 
У цій статті ми збираємося поділитися з вами відмінними новинами: тепер вам не потрібно купувати авокадо! Ви можете вирощувати їх вдома!

Процес підготовки:

Вийміть насіння авокадо. Використовуйте 4 зубочистки і вставте їх на рівній відстані. Вони повинні бути на нижній частині.

Насіння слід покласти в чашку, наповнену водою. Переконайтеся, що воно знаходиться приблизно на дюйм в воді. Нехай залишається в теплому місці, яке не перебуває під прямим сонячним світлом від 2 до 6 тижнів.

Коли ви помічаєте, що коріння і стебло проростають, а його довжина сягнула близько 6 дюймів, відріжте авокадо до 3 дюймів. Листя повинні бути добре розвинені. Коріння повинні стати жорсткими.

Наповніть горщик грунтом діаметром близько 10 дюймів, з поживними речовинами. Насіння слід посадити в маленький отвір в центрі.

Коріння повинні знаходитися всередині землі. Переконайтеся, що горщик зроблений з теракоти. У нього має бути отвір на дні.

Використовуйте багато води, щоб поливати коріння кожен день. У разі, якщо листя стає жовтим і опущеним, насіння слід висушити. Потім використовуйте тільки невелику кількість води для його поливу. У разі, якщо листя вашої рослини авокадо коричневі, причиною, ймовірно, є недостача води.

Ви повинні дбати про своє дерево авокадо належним чином. Через деякий час почнуть формуватися перші плоди. Насолоджуйтесь своїми власними органічними авокадо і використовуйте їх кожен день! 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  20 фотографій підлітків-бунтівників ДО і ПІСЛЯ