Тест: визнач по малюнку, що відбувається у тебе в підсвідомості

Щоб дізнатися, хто ти насправді, понишпори на робочому столі. Напевно в щоденнику, конспекті або просто на листочках для записів і стікерах красуються твої каракулі. Їх ти виводиш автоматично на нудній нараді, на лекції або під час розмови по телефону. Так ось: що ти найчастіше малюєш, то ти і є!

Чоловічки

“Палка-палка-огірок” плюс “пика крива” – сигнал про те, що тобі хочеться від чогось ухилитися, але взяти і відмовитися ти чомусь не можеш.

Лиця

Повідомляють про інтерес до людей, потреби в спілкуванні. Красиві жіночі профілі – романтичні мрії. Перекошені – конфлікти, невдоволення собою. Гримаси – образи, дискомфорт. Великоокі – життєлюбність і оптимізм. Неясні образи – розвинене абстрактне мислення. Спрощені, умовні (очі-точки, рот-рисочка) – відчуженість, ізольованість.

Будиночки або бджолині соти

Прагнення до комфорту, затишку і спокою. Любов до порядку і здатність до планування. Обведений кілька разів будиночок – надмірне прагнення до контролю всього на світі. Довгий будинок – багато спогадів і планів.

Спіралі і хвилі

Всяка хвилястість, закрученість і завитки видають те, що тобі зараз не особливо до чужих справ і переживань. У тебе є проблема, з якою ти не можеш впоратися. Чим товщі лінії – тим серйозніше вона тебе турбує.

Лабіринти

Ти шукаєш свій шлях і душевну гармонію. Але поки що ще не знайшла, перебуваєш у процесі.

Сонце

Це не зовсім про оптимізм і мімімізм. Тобі зараз дуже необхідна увага та спілкування. Втім, усміхнені сонечка під час телефонної бесіди, швидше за все, говорять про те, що дана розмова тебе швидше радує, ніж навпаки.

Квіти

Квіточки з листям говорять про доброту, чуйність та емоційність. Букети у вазі – про те, що художник гостро потребує душевного “підживлення”, підтримки. Зі зрізаним стеблом – стан “підвішеності”, непристосованість до ситуації.

ЧИТАЙТЕ:  20 фраз, які говорять чоловіки, коли зраджують

Дерева

Густе листя вибовкує товариськість, здатність легко йти на контакт. Тонкі гілочки – невпевненість, масивні гілки та стовбур – навпаки: міцно стоїш на землі. Зламані гілки – душевні рани і “сліди” з минулого.

Зірочки

Прості – ти оптимістка, не сумуєш навіть перед серйозними труднощами і випробуваннями. Любиш бути в центрі уваги. Колючі, з безліччю гострих променів, схожі на їжачків – тривога, переживання, прагнення закритися і сховатися.

Сердечка

В тобі ховається море почуттів і океан емоцій. Ключове слово – “ховається”. Частину з них точно треба випустити на волю, тому що нічого поганого в них немає. Ти здатна зробити цей світ яскравішим!

Очі

У тебе все відмінно з самоаналізом і самопізнанням, але вже не так відмінно – з прийняттям рішень. Не будь такою самокритичною і не приймай так близько до серця громадську думку. Якщо очі закриті – значить, чогось у цьому світі тобі не хочеться бачити і знати. Або хочеться забути, що бачила і забути, що знала.

Звірі і птиці

Розмальовані, химерні і забавні? У тебе гарна уява і відмінне почуття гумору! Конкретні реальні звірятка видають особливості твого характеру. Трактувати їх можеш по казках: хитра лисиця, слабкий зайчик, агресор-вовк і так далі. Окремі елементи типу крил – ти вся така раптова, непередбачувана.

Схрещені лінії, сітки, шахові клітини

Тебе обтяжує якась проблема, неприємна ситуація або просто внутрішні комплекси. Ти прагнеш захиститися як можеш, але звичка постійно стримувати негатив може вилитися в неврози і болячки. Виривається з “клітки”!

Хрести і хрестики

Схоже, тобі в чомусь дорікають – або ти сама відчуваєш незручність і провину. Можливо, ти ні в чому такому жахливому насправді і не винна, це тобі просто вселили – явно чи приховано – що ти негарна дівчинка.

ЧИТАЙТЕ:  Він дивиться в завтрашній день і посміхається. Тому що завтра його знову чекає пекельна робота і багато, багато щастя

Геометричні фігури

У тебе в голові все чітко, ясно і по поличках. Тебе не збиває з пантелику думка опонентів – і ти не боїшся висловлювати власну. Ти не начальник, випадково? Якщо ні – у тебе гарні шанси. Якщо кутів дуже багато – значить, ти в своїй наполегливості подекуди буваєш занадто жорсткою. І рідко дозволяєш собі розслабитися, пофантазувати.

Об’ємні симетричні фігури

Всякі кубики і пірамідки говорять про те, що ти знаєш, чого хочеш – і наполегливо до цього рухаєшся. “Бачу ціль, не бачу перешкод” – і ніхто не зіб’є тебе зі шляху істинного!

Ритмічні візерунки

Ритмічні візерунки, які нескінченно тягнуться по листку і повторювані мотиви – наче шпалери малюєш – говорять про те, що тобі нудно. Або нарада набридла, або начальник стомлює, або взагалі в житті мало сюрпризів і спонтанності. Влаштуй щось веселе і несподіване! Не обов’язково прямо на нараді, але у вихідні – точно.

Сполучені круги і кільця

Ти відчуваєш себе чимось несправедливо обділеною, забутою. Тобі не вистачає спілкування, участі в якійсь активності, залученості в цікавий процес. А можливо, тебе просто не запросили на вечірку.

Стріла

Дивлячись куди летить. Якщо вниз – ти покладаєшся насамперед на себе, якщо вгору – на інших. Якщо вліво – ти застряєш думками в минулому, якщо вправо – прагнеш у майбутнє.

Підпис і своє ім’я

Постійно розписуєшся, виводиш свої ініціали, а іноді обводиш або оздоблюєш літери? Ти сконцентрована на собі. Не обов’язково в сенсі “всі люди як люди, а я королева” (хоча і не без цього). Можливо, тобі зараз дуже потрібно розібратися в якихось своїх справах і проблемах.

ЧИТАЙТЕ:  Хто ти з ласощів по знаку зодіаку?

Обведений малюнок

Якщо ти щось зобразила, а потім обвела в рамочку, – швидше за все, це означає, що проблема, яка турбувала тебе нарешті вирішилася – або незабаром буде вирішена!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ