Точний тест на визначення особистості: у кожному жарті — лише частка жарту

Кожна жінка відчуває в собі таємну чаклунську силу … Хтось наполегливо це заперечує, ховаючи мітлу в коморі, а деякі не проти похвалитися своїми чаклунськими здібностями. Давай виберемо мітлу і дізнаємося про чарівний дар кожної з нас!

Тест на визначення особистості


Відьма-підприємець
Ти володієш здатністю чітко виділяти власні можливості. Ніби за помахом чарівної палички, легко надихаєшся на нові справи та починання. В роботі ти часто включаєш своє «відьмацьке чуття», яке дозволяє уникнути ризиків і втрат. 
Вільний час проводиш активно: польоти на мітлі і динамічні види спорту не чужі тобі. Звичайно ж, п’ятничні шабаші з подругами ніхто не відміняв!

Відьма-ведунка
Ти володієш виразною мімікою і чаклунським красномовством. Швидше за все, інші помічали за тобою здатність передчувати різні події і готуватися до них заздалегідь. Ти надзвичайно тонка особистість і можеш без карт швидко вловлювати невідповідності в словах і емоціях інших людей.

Владна відьма
Ти володієш здатністю впливати на людей за допомогою емоційного тиску, при цьому у тебе складаються з ними хороші стосунки. Незважаючи на яскраво виражені лідерські риси, ти чарівниця, яка часто жертвує своїми інтересами заради інших.

Відьма-педант
Ти знаєш, де лежить кожен казанок і мітла в будинку. Тобі подобається бездоганний порядок і ти вимагаєш, щоб інші теж його підтримували. Взявшись за приготування зілля або за організацію важливого шабашу, ти доведеш справу до кінця. Інші відьми тремтять перед тобою, кожен раз показуючи своє захоплення і повагу!

Відьма-наставник
Ти тонко відчуваєш інших людей. Довірчі відносини для тебе — найголовніший критерій. Зраду підступного чародія ти не пробачиш ні за що. Всесвіт також наділив тебе даром наставника і вихователя. Тобі припаде до душі робота з юними чарівниками, які побачать в тобі справжній приклад для наслідування.

Відьма з залізним характером
Ти з легкістю розпізнаєш фальш і награність в стосунках. На шабаші і нарадах тобі завжди вдається відстояти свої погляди і принципи. На жаль, ти не терпиш переваги інших магів і відьом, тому часом можеш бути трохи різка.

Відьма-першопроходець
Ти відрізняєшся від інших відьом широким колом інтересів. Тобі не варто довго пристосуватися до нових умов і змін у житті. Ти та чаклунка, яка не буде чекати зручного моменту: всі важливі проблеми вирішуєш сама і не боїшся першою взятися за приготування нового зілля.

Відьма-мрійниця
Ти мрійлива і лірична особистість … З іншими відьмами у тебе складаються довірчі відносини: ти добре розбираєшся в людях і відчуваєш їх. Велике значення приділяєш зовнішньому вигляду і чарівницьким нарядам, зовсім не вмієш економити чарівні гроші.

Відьма-інтроверт
Ти вмієш насолоджуватися звичайним життям і спокійно переносиш рутинні обов’язки: чистку котлів, прибирання житла і приготування зілля. Тобі не складно ужитися з іншими чарівниками: ти любиш допомагати іншим і відчувати себе потрібною. Значну частину часу волієш проводити самотньо, втікши на Лису гору.

Відьма-мандрівниця
Ти не переносиш рутини: часта зміна робочого місця для тебе — звична справа. Робота для тебе — справжній творчий плацдарм. Ти часто береш мітлу і вирушаєш в незвідані раніше місця. З тобою цікаво іншим чарівникам, адже ти не проти поділитися своїм багатовіковим досвідом.

Сподіваємося, тобі сподобався цей оригінальний тест, обов’язково розкажи про нього іншим відьмам і чаклунам!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Твій День Народження в 2018 році і доля по знаку зодіаку