Топ-5 найбільш актуальних трендів осені: дивимося із натхненням

Дорогі наші читачки. Сьогодні ми вибрали топ-5 найбільш актуальних трендів осені. Так що поспішайте прочитати і піти за покупками.

Твід

Це матеріал представлений в деяких марках завжди, але в цьому сезоні він буде на піку популярності. Твідовий матеріал цікавий, але для того, щоб він виглядав в образі добре, він вимагає великої роботи. Його потрібно вміти поєднувати з іншими матеріалами, підбирати правильні колірні рішення. Так що, якщо ви не впевнені в своїх здібностях, не варто занадто часто використовувати твід. Нехай він буде представлений тільки у верхньому одязі.

В’язані вироби

Один з наймодніших напрямків майбутнього сезону малюнок ромбом. Ромби можуть бути в’язаними або виконані в кольорі.

Клітка

Залишається з нами і клітка. Якщо раніше на піку популярності була клітка «принц Уельський», то зараз дизайнери пропонують звернути увагу на кольорову клітку або клітку «шотландку». Яскравим доповненням до навчального сезон стане саме клітка.

Анімалістичні принти

Зебри, леопарди завжди є на подіумі, але в цьому сезоні анімалізм просто кричить з усіх подіумів світу. До цієї ж теми приєднався і камуфляжний принт. Але виглядати такі принти будуть на контрасті з більш жіночними м’якими речами. Якщо ви наділи штани мілітарі, то нехай взуття буде жіночним, наприклад човники.

Логоманія

У цьому сезоні дизайнери пропонують велику кількість написів і на одязі, і на сумках, і на взутті, навіть аксесуари дизайнери наділили логотипами.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: