Ці унікальні дівчатка-близнючки з’явилися на світ з різницею 87 днів

Дива трапляються. Це історія про диво сьогодення!

Близнята Кеті і Емі могли ніколи не народитися, але …

Марія з нетерпінням чекала народження своїх дівчаток, але коли вона була на 26 тижні, у неї почалися перейми.

«Я подзвонила лікареві, і він сказав, що мені терміново потрібно їхати в лікарню. Мене оглянули і сказали, що мої діти не виживуть. Ми з чоловіком ридали, але вирішили, що зробимо все для наших дівчаток. Два дні я терпіла перейми, але в кінці кінців народилася Емі»,

Лікарі допомогли жінці і народилася її перша дівчинка. Їй було лише 26 тижнів, але вона вижила.

Малятко Емі народилася, а її сестричка так і залишилася в утробі матері.

Емі дивом вижила, її сестричка Кеті народилася через 87 днів. Цих унікальних маляток внесли в Книгу рекордів Гіннеса. Ця історія побила попередній рекорд близнюків Ханни і Еріка з Пенсільванії, які народилися з різницею в 84 дні.

«Я знаю, що кожна мама вважає свою дитину особливою. Але для мене той день, коли мої малятка вперше пішли в школу, найбільше запам’ятався, ми не могли собі уявити, що це трапиться.

Коли мене привезли в лікарню з переймами, лікаря відразу попередили, що швидше за все діти не виживуть. Але бажання моїх дівчаток жити виявилося настільки сильним, що прогнози лікарів не справдилися», — поділилася Марія.

Емі була недоношеною, її вага була всього 600 грам. Вона виглядала нежиттєздатною. Крихітку відразу ж помістили в інкубатор і встановили за нею цілодобове спостереження.

На подив лікарів, перейми у Марії припинилися. Акушер Девід з таким ніколи не стикався.

«Кілька днів я лежала в палаті, знаючи що друга дівчинка всередині, я з жахом чекала звісток про Емі. Через 4 дні лікарі сказали: » Дівчинка буде жити «.

Коли я побачила її вперше, я злякалася. Вона була крихітною, немов несправжня. Я поклала руку на живіт і сказала собі: «Мої дівчатка будуть разом, незважаючи ні на що! «» — згадує Марія.

27 серпня, на 36-му тижні вагітності Марія народила другу дитину Кеті. Вона була здорово і важила 2,3 кілограма.

«Пам’ятаю коли взяла на руки Кеті. Медсестра сказала: «Вона в повному порядку!«Я ридала. Сльози полегшення. Ми віднесли дівчинку в інкубатор і поклали поруч з її сестричкою Емі. Вони нарешті були поруч».

Всього за рік Емі наздогнала Кеті в розвитку і вони стали справжніми близнюками. Ці унікальні близнючки відзначають день народження з різницею в 2 місяці. Емі отримує подарунки в червні, а Кеті — в серпні.

Зараз дівчатка здорові і активні. Вони вчаться в школі, радують успіхами батьків. Емі добре знає англійську мову, а Кеті обожнює математику.

Народження близнюків з такою великим перервою — справжнє диво. Відомі тільки кілька випадків подібного. Сильні малюки дуже хотіли жити, а віра і підтримка їх мами стали надійною опорою.

Ця історія надихає. Треба сподіватися на краще попри все, рухатися вперед і не здаватися.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Розповідь «Дочка олігарха»