У кімнаті сина на ліжку батько побачив конверт

Зазирнувши в кімнату сина, батько відразу відчув щось дивне. Щось тут не так! Кімната була дуже чистою. Навіть постіль була заправлена. Батько відчув, що починає панікувати. Тим більше, що на подушці сина лежав білий конверт … Зовсім як в найстрашніших снах … На ньому було написано: «Татові». Тремтячими руками батько відкрив конверт.

«Дорогий тато,

я пишу тобі цього листа з важким серцем, мені дуже шкода. Я їду зі своєю дівчиною і не хочу сваритися з тобою і з мамою. Маша показала мені, що таке пристрасть. Вона гарна. Але я не думаю, що ви схвалили б її, тому що у неї є пірсинг і тату. Ще вона носить обтягуючий шкіряний одяг. І вона набагато старша за мене. Але це не просто захоплення. Вона вагітна. Маша думає, що ми будемо щасливі. У неї є будиночок в лісі і дрова на всю зиму. Ми обидва хочемо мати багато дітей. Маша дала мені зрозуміти, що марихуана — це не так погано. Ми разом вирощуємо її і будемо обмінювати на кокаїн і екстазі у інших жителів комуни. А ще ми молимося, щоб вчені знайшли ліки від СНІДу, і Маша вилікувалася. Вона це заслужила.

Не хвилюйся, тато.

Мені вже 15, я можу про себе подбати. Одного разу ми всі разом відвідаємо вас, щоб ви могли зустріти своїх онуків.

З любов’ю, Олексій

P. S. Тато, це все неправда. Я у Макса. Просто хотів показати тобі, що оцінки в моєму щоденнику — це не найгірше, що могло б статися. Подзвони, коли буря вщухне, і я можу повернутися».

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Смішно до сліз! Батько вирішив перевірити щоденник сина! Давно так не сміявся, браво!