У неї 20 тисяч послідовників: ця дівчина «вбила» своє волосся, а потім показала, як його врятувала

Дівчина з ніком capslockramen на Reddit прославилася своєю історією з волоссям. Колись вона спалила кучерики вирівнюванням і хімією. Минуло чотири роки по тому — її перевтілення стало вірусним!

Дивіться: фото зліва — сильно пошкоджене і пофарбоване в блонд волосся, а праворуч — приголомшливі (здорові) кучері! Судячи зі статистики соціального сайту, красуня набрала 20 000 послідовників!

«Я ніколи не любила своє волосся», — зізнається дівчина. Натхненням для неї стала сусідка по кімнаті в коледжі — афроамериканка. Та була в подиві, що кучерики комусь можуть здаватися модними. Capslockramen задумалася над цими словами. Вона вирішила: досить. «Я хочу здорове і гарне волосся. Відтепер для мене це — втілення моди!»

На жаль, але лікування в салоні і відмова від вирівнювання не врятували ситуацію. Довелося зістригати «мертву» довжину і постійно експериментувати з домашнім доглядом.

«Я знаю, що власниці кучерів вже давно знають всі ці методи. Я зобов’язана всім цим людям. Зокрема, сусідкам по кімнаті в коледжі, які ділилися зі мною хитрощами і продуктами», — пише дівчина.

Отже, ось він — догляд за кучерявим волоссям, який став вірусним.

1. Після душу я викручую волосся.

2. Перекидаю волосся на обличчя.

3. Щедро наношу кондиціонер, намагаюся розподілити його рівномірно.

4. Потім йде крем, який скульптурує кучері.

5. Обертаю навколо голови бавовняну футболку, як звичайний рушник. Він забирає надлишки вологи.

6. Ходжу так хвилин 10.

7. Опускаю голову донизу й дбайливо знімаю «тюрбан».

8. Перекидаю волосся на обличчя і сушу його теплим (не гарячим!) повітрям з дифузором.

9. У процесі сушіння прибираю краплі води футболкою. Весь процес зазвичай займає хвилин 20. Так, знадобиться відпочинок.

10. Коли волосся практично сухе, скроплюю його лаком середньої фіксації.

11. Руками розподіляю завитки, як мені подобається. Це і є моє укладання.

ЧИТАЙТЕ:  Топ-5 найбільш актуальних трендів осені: дивимося із натхненням

12. Обов’язково стрижуся кожні три місяці.

Треба визнати, досвід цієї дівчини надихає. Вона отримала близько 800 коментарів на Reddit. І ми теж підписуємося під кожним добрим словом!

Ви помітили, що красуня не користується рушниками, гребінцями і вирівнювачем? Приголомшлива витримка і відмінний результат! Ви теж так вважаєте?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ