У Туреччині придумали закон для бабусь, про який мріяв весь світ

Гeніaльне рішення!

Всі сімейні пари, у кого є діти і бабусі, які працюють, знають, як же важко залишити дитину з кимось і вийти куди-небудь удвох.

Доводиться шукати няню, а це непросто, та й до того ж дуже затратно.

Ми розповімо про одну всім відому країну, в якій прийшли до геніального рішення — ввели зарплату тим бабусям, які бавляться з онуками в будні. Догляд за дитиною є найбільшою проблемою для працюючих матерів в Туреччині, однак турецький уряд знайшов просте рішення: платити бабусям, щоб ті доглядали за дітьми. У лютому Туреччина планує запускати пілотну програму, яка буде забезпечувати бабусь державною зарплатою за турботу про своїх онуків в робочі дні. Для тих, чиї розміри пенсій становлять від 1 000 до 1 800 турецьких лір ($ 250-450), проект дає можливість отримати додатковий дохід, піклуючись про онуків у себе вдома.

Мета програми — підвищення трудової зайнятості жінок. Старт проекту планується в лютому цього року в двох провінціях — Бурса і Ізмір. На початковому етапі будуть охоплені близько 1 000 сімей. Після 6 місяців реалізації цієї програми і за результатами аналізу вона буде розширена і на інші провінції Туреччини.

Програма дасть жінкам можливість перейти на повний робочий день і, отже, заробляти більше. В інтерв’ю CNN Turk міністр праці і соціального забезпечення Туреччини сказав, що за турботу про онуків бабусі отримуватимуть близько 400 турецьких лір (€ 99 або $ 105) на місяць.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  10 фото, чому Дженніфер Лопес зірка, яка позбавлена ​​смаку