У її будинку завжди відчувався просто приголомшливий аромат! І одного разу вона показала мені один трюк! Я до сих пір не можу в це повірити!

Кожен раз, коли я заходив до неї в гості, в будинку пахло просто приголомшливо. І я ніяк не міг здогадатися, в чому тут справа. І одного разу вона розкрила секрет …

Ми постійно купуємо різні товари, які покликані забезпечити приємний аромат в нашому домі — освіжувачі повітря, розпилювачі, ароматичні свічки і т.д.

Але вся проблема полягає в тому, що всі перераховані товари складаються з хімічних сполук. Отже, вони токсичні, і завдають шкоди нашому організму. Виникає потреба в природній альтернативі?

Сьогодні ми покажемо Вам дивовижне відео, яке допоможе Вам назавжди відмовитися від тих токсичних продуктів, якими завалені полиці магазинів!

Все, що Вам потрібно — харчова сода, трохи ефірної олії, вилка, контейнер для свічки, молоток і посудина з олов’яною кришкою.

Цей відмінний трюк ідеально підійде для Вашої ванної кімнати, спальні, вітальні. Гаряча вода, мило і порожній свічник — і немає більше проблем.

Наступна річ, яку Вам потрібно зробити, це насипати трохи соди в банку, додати 10 крапель улюбленої ефірної олії і добре перемішати все виделкою. Чайна свічка може бути розташована в центрі!

Затягніть кришку, а потім зробіть 5-7 отворів за допомогою молотка і викрутки!

Повторіть цей метод з харчовою содою і ефірною олією. Затягніть кришку, як тільки все буде готово — і насолоджуйтеся свіжим і приємним ароматом Вашого будинку!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ