Унікальні властивості лаврового листа

Кожен будинок має свій аромат. У когось він пахне парфумами або кавою, у інших же домашньою їжею або теплим молоком. Але бувають житла, в яких присутній запах неймовірної свіжості і чистоти. При цьому ви почуваєте себе там дуже затишно, так як це не штучний запах освіжувача повітря.

Можливо, що ці люди знають спосіб, яким користувалися стародавні греки і римляни. Вони застосовували лавровий лист не тільки в кулінарії, але і використовували його для очищення приміщень від неприємних запахів і вогкості. Для цього вони підпалювали лаврове листя …

До речі, якщо проробляти таку процедуру часто, можна позбутися не тільки від запаху, але і запобігти деякі хвороби і поліпшити самопочуття. Доведено, що запах лаврового листа діє на організм заспокійливо. 

Лавровий лист здатний запобігти напади епілепсії, побороти стрес, втому і безсоння. Це пов’язано з тим, що в цих прянощах містяться цинеол і специфічні ефірні олії, які звільняють дихальні шляхи і сприяють розслабленню всього організму.

Щоб відчути на собі розслабляючий ефект вже через 10 хвилин, підпаліть пару сухих лаврових листів над ємністю. Через деякий час ви відчуєте приємний запах, яким наповниться кімната.

До речі, лавровий лист вважається символом чистоти, успіху і перемоги. Магічні властивості рослини були помічені ще в давнину. З лавровим листом проводилися різні ритуали для здійснення мрій. До сих пір деякі зберігають біля вхідних дверей гілку лавра як оберіг.

Як то кажуть, під лежачий камінь вода не тече, тому не полінуйтеся і спробуйте виконати своє бажання за допомогою цих прянощів.

Напишіть бажання на лавровому листі і підпаліть його.

Бажання обов’язково збудеться, якщо ви позитивно налаштовані. Сила думки творить чудеса, вірте в диво — і всі ваші мрії стануть реальністю.

Крім того, лаврове листя є надзвичайно ефективним в боротьбі з тарганами. Їх запах відлякує тарганів, при цьому такий засіб абсолютно безпечний як для ваших дітей, так і для домашніх вихованців.

Ви можете використовувати його сухим або свіжим, але для кращого ефекту, використовуйте сухе, так як їх запах буде сильніший.

Корисні властивості лаврового листа дуже складно порахувати. Його застосовують в кулінарії, в лікувальних цілях, в побуті, в якості оберега і в інших сферах. Ось чому варто мати ці унікальні прянощі вдома!

Поспішай поділитися цінними порадами з друзями, не лишай їх можливості дізнатися це!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Про що говорять маркування BB, CC, DD і PP на кремах. Як шкода, що раніше я не знала!