Унікальний результат ДНК

Виявилося, вони були розлучені в дитинстві, після того, як їхні батьки загинули в автомобільній аварії.

Унікальний випадок стався в американському штаті Міссісіпі. Подружжя, що прийшли до лікаря за допомогою в зачатті дитини, з’ясували, що насправді є близнятами. Це встановив ДНК-тест. Дані пари медики розголошувати відмовилися, пославшись на лікарську таємницю.

Відомо тільки, що брат з сестрою були трагічно розлучені ще в дитинстві після того, як їхні батьки загинули в страшному ДТП. Після цього їх усиновили різні родини, так що вони навіть і не знали про існування один одного. Майбутнє подружжя познайомилося вже в коледжі, відразу відчули свою схожість і закохалися.

Лікар, який проводив ДНК, зізнався, що це перший подібний випадок в його практиці.

— Вони були залучені один до одного через їх схожість. Вони відчували, що дійсно, можуть з’єднатися один з одним. Якби вони знали правду, то могли б врятувати себе від величезного болю, який відчувають зараз, — поділився він з журналістами.

До речі, за інцест в штаті Міссісіпі передбачено кримінальне провадження. Так, за вступ в шлюб з братом або сестрою в штаті можна отримати до 10 років тюремного ув’язнення. Але з огляду на досить незвичайну природу цього випадку, парі виносити звинувачення не будуть.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  14+ жорстоких доказів того, що більшість красивих фото в Instagram - це суцільний обман 😅