«Важить 47 кг і виглядає неймовірно худою»: заради стрункої фігури актриса Джулія Робертс відмовилася від їжі

Кінозірки змушені все своє життя дотримуватися здорового харчування. Будь-який зрив в дієті може несприятливо відбитися на фігурі. Неповторна і чарівна Джулія Робертс затьмарила усіх на кінофестивалі в Торонто.

Зірці легендарного фільму «Красуня» вдалося позбутися 10 кілограмів зайвої ваги. Робертс стала виглядати молодшою за свої роки. Вся увага фотожурналістів була прикута до актриси, її знято на знімках з різних ракурсів.

Джулія приїхала в Торонто, щоб представити серіал «Повернення додому», де вона грає одну із значущих ролей. Актриса вибрала для урочистого заходу чорне плаття в підлогу, яке підкреслило всі її переваги. Ми дізналися подробиці стрімкого схуднення Джулії.

Виявляється зірка шість днів в тиждень займається разом з тренером в тренажерному залі. Для неї розроблений комплекс спеціальних вправ, спрямований на зниження ваги. Також вона займається степ-аеробікою, пілатесом і йогою. До того ж Робертс дуже мало їсть і часто голодує.

«Вона стала жертвою існуючої в Голлівуді думки, що актриса не може дозволити мати і грам зайвої ваги. Зараз вона важить 47 кг і виглядає неймовірно худою. У неї ключиці випирають, а руки і ноги схожі на гілочки».

У 2017 році Робертс знялася в картині «Чудо», а в цьому році вийде на екрани фільм «Повернути Бена», де зірка грає маму хлопчика. Джулія талановита актриса, вона може з успіхом зіграти будь-якого персонажа. 

А ви дивилися фільм «Красуня»?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Без ока: Руслана показала, що з нею зробили в лікарні