Величезний доберман відкинув 17-місячну дівчинку на метр. Батьки, які прибігли, побачили жахливу картину!

Елегантні і підтягнуті добермани вважаються вельми красивою породою. Ці пси були виведені в Німеччині більше сотні років тому і сьогодні масово використовуються солдатами і поліцейськими. Але не варто думати, що доберман є виключно службовим собакою.

Спокійні здоровані в побуті досить доброзичливі, міцно прив’язуються до сім’ї , в якій живуть, і дуже люблять дітей . Після мінімального дресирування доберманів можна навіть залишати з  малюками. На будь-які подразники з боку крихітки пес буде реагувати більш ніж адекватно!

Породисті собаки, втім, теж часто потрапляють до притулків. Є сім’ї, де діти, беззаперечно підкоряючись їх волі, куплять цуценя, але, як тільки тварина виросте і перестане мило виглядати, від неї тут же позбудуться.

Хан, чотириногий герой нашої статті, у колишніх господарів голодував і пережив масу знущань. На щастя, волонтери відібрали його у байдужих людей і віддали в нормальну сім’ю.

Забираючи добермана з притулку, подружжя не підозрювали, що через кілька днів будуть називати пса героєм. Все сталося, коли з твариною вирішила пограти 17-місячна Шарлотта!

Побачивши, як пес вхопив малу за підгузник і відкинув на метр, мати дівчинки прожогом кинулася до дитини. Але практично тут же Хан раптом з виттям звалився на землю. Як з’ясувалося пізніше, сміливець захищав дитину від страшної небезпеки!

Добермана вкусив мулга, отруйний аспид, якого ще називають коричневим королем. Хоробрий пес прийняв удар змії на себе і ледве вижив.

Фахівці повідомили, що рептилія при укусі ввела йому неповну частку отрути. Однак маленькій Шарлотті  вистачило б і цього!

На щастя, власники встигли вчасно доставити Хана в лікарню і той з часом повністю видужав. Думаю, тепер красеню псу забезпечене довге і щасливе життя в  сім’ї, яка до скону буде йому вдячна.

ЧИТАЙТЕ:  Джампі визнали найрозумнішою собакою в світі

Але ж багато хто боїться доберманів, кажучи, що витягнута морда і хижий вид собаки нагадують їм акулу. Однак в плані вірності і відданості господареві чотириногі служаки не поступляться іншим породам. І вчинок Хана служить тому відмінним доказом!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ