Відомий фітнес-тренер шокувала своїм фото +20 кг після пологів

Відомий український фітнес-тренер Аніта Луценко стала популярна після шоу «Зважені та щасливі», де вона допомагала учасникам худнути. Але, як виявилося, після народження первістка спортсменці самій довелося всерйоз зайнятися собою. 34-річна Аніта вперше показала фото в перші дні після пологів і зізналася, що набрала більше 20 кг.

«Про мій набір ваги! 
Звичайно, я була вагітна і в цей період набрала незаплановані кг! 
Думала ну наберу вагу! Я стала близька до 80 кг !!! І мене це не лякало, ну схудну, думала я, ну дізнаюся на своїй шкурі як швиденько схуднути, але «фігушки»! Вага стояла на місці! І я реально запанікувала! 
У цей період було все: задишка, ноги терлися одна до одної, печія, плоскостопість і ще неприємні всякі моменти! Після пологів (ще й кесареве) я не могла зробити 10 випадів поспіль (це просто була жесть- просто не було сил в тілі) і стало зрозуміло що з 55 кг робити вправи це не те ж саме, що з 72 кг (з пологами зникло 8 кг) або і більше! Я стала захоплюватися своїми підопічними!

І так! Тепер я розумію як це худнути! 
Пам’ятаю мене моторошно дратувало, коли я робила все правильно (їжа, біг, тренування) але при цього вага тупо стояла на місці і якби я не знала, що потрібно просто продовжувати і не була тренером я б, напевно, опустила руки! Знаю у вас теж таке буває! Не здавайтесь! Все змінюється!!! Тепер тільки цифри: я була до пологів 56 кг + 23 кг за вагітність = 79-80 кг! Після пологів зникло 8 кг і схудла я до 52 кг (це -19 кг з моменту як народилася Мія) на обкладинці нашої книги моя вага саме така як і зараз!».

Зараз дочці Аніти вже два роки, а сама зіркова мама демонструє свою ідеальну форму в шоу «Танці з зірками».

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  9 ранніх ознак вагітності, про які знають не всі