Вікторія готується подарувати чоловікові п’яту дитину: у родині Девіда Бекхема очікується поповнення

Стало відомо, що скоро в родині Девіда і Вікторії Бекхем відбудеться радісна подія — у них очікується поповнення і Вікторія готується подарувати чоловікові п’яту дитину!

А народитися малюк повинен в березні цього року, про що і повідомили щасливі батьки своїм близьким і рідним, зібравши їх за загальним столом і відкривши пляшку шампанського.

За інформацією людини, близької до зіркової пари, вони обидва дуже щасливі і вважають цю подію божим благословенням. Причому і Девід і Вікторія мріють, щоб у них народилася дівчинка.

Ні для кого не секрет, що останнім часом їх відносини не можна було назвати ідеальними, навіть ходили чутки про їх швидке розставання, але, мабуть, Бог дав їм ще один шанс, і це найкраще, що могло з ними статися.

«Кожного разу, коли у них виникають проблеми, їх сім’я стає більшою. Це перевірений метод, який працює у них вже багато років»- відверто розповідає друг сім’ї.

«Коли Вікторія вагітна, вони найщасливіші і закохані один в одного люди. Девід обожнює вагітну дружину, а вона сяє від щастя, коли чоловік з нею ніжний і обережний».

Варто нагадати, що в пари вже є четверо дітей. Батьки трохи переживали як вони поставляться до появи нового члена сім’ї. І вони переживали не дарма, бо реакція дітей була дуже різною.

Старший син -19-річний Бруклін, був шокований, 16-річний Ромео і 13-річний Круз дуже зраділи, а 7-річна Харпер була просто щаслива, але трохи збентежена.

Подружжя вже придумали ім’я для дівчинки, про яку вони мріють — Керолайн, це друге ім’я Вікторії і Девід був би радий назвати дитину на честь коханої дружини і таким чином віддати їй належне.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  65-річний "наречений" позував з 12-річною "нареченою". І ось реакція жителів Нью-Йорка ...