Він благав допомогти його вагітній дружині, яка плакала від болю, але ніхто не зупинився

Одного разу вночі моя дружина відчула раптовий біль в животі і у неї стався викидень.

У той час ночі не зупинилося жодне таксі, щоб допомогти нам і це змінило мене.

Я відмовився від своєї кар’єри інженера в Ларсене і став таксистом, безкоштовно працюючи для всіх, хто повинен потрапити в лікарню. Я заробляю 10 000 рупій на місяць від звичайних пасажирів, але моя мета — допомогти нужденним в будь-який час дня.

Зі мною можна зв’язатися навіть о 3 годині ночі в разі надзвичайної ситуації, і я відвезу їх до місця призначення.

Інцидент, який змушує мене продовжувати виконувати цю послугу, стався кілька місяців тому.

Приблизно о 2 годині ночі я побачив, що 2 людини на дорозі махають руками, намагаючись зупинити таксі. Я зупинився і зрозумів, що з ними була жінка 75% тіла, якої обгоріло.

Багато водіїв таксі переді мною відмовлялися відвезти її в лікарню, і це змусило моє серце розбитися.

Я дав їм ковдру, яку я тримаю в своїй машині, попросив їх прикрити її і поїхав як маніяк, щоб доставити її в найближчу лікарню.

Протягом наступних кількох днів я продовжував перевіряти, вижила вона, і з ласки Божої вона це зробила. Ми тепер друзі, і вона все ще дякує мені за ту ніч.

Чи буде це повінь, або землетрус, я зроблю все, щоб дістатися до місць, де я потрібен людям. Я вважаю, що вся справа не в грошах. Я заробляв 65 000 на моїй попередній роботі, але я ніколи не був щасливішим, ніж сьогодні.

Мені 74 роки, я можу говорити 11 мовами, у мене є діти, які працюють в приватних інвестиційних компаніях і мають кваліфікацію, щоб бути передовими інженерами … але основним моментом в моєму житті є те, що до сьогоднішнього дня я перевіз понад 500 осіб в надзвичайних ситуаціях і відправив їх до лікарні і з усіх сил намагався дати їм шанс вижити.

Заради цього, якщо мене завжди будуть називати звичайним таксистом, я з радістю і з гордістю прийму це!

PS Якщо вам сподобалася стаття — діліться нею з друзями!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ