Він лежав біля гаражів на відстані 2-х метрів від сміттєвого баку

Ми забрали нашого Левика з вулиці, коли йшли додому з роботи. Він лежав біля гаражів на відстані 2-х метрів від сміттєвого баку.

Коли взяли на руки, відразу побачили, що з передніми лапками щось не так, пальчики неправильні. Але все одно забрали (думаю через лапки відправили його на вулицю, не знали який він виросте, як буде ходити). Всю дорогу нявкав. Вдома помили його. Поки був мокрий, кожну блоху пінцетом виловлювали. Ходити ще не міг добре, сам не їв. Годували зі шприца, кожні 4 години незалежно від часу доби.

Переживали за лапки, тому пішли до ветеринара на огляд. Сказав, що це вроджене, йому не боляче. Буде ходити і бігати, як всі. (І правда, майже нічого не помітно, на декількох пальчиках немає кігтів повноцінних, а два навпаки, не ховаються, це його кинджали 🙂

В туалет не ходив, робили масажі — допомагало. Коли купили лоток і показали, він відразу все зрозумів і по сей день ходить тільки в нього. Вирішили відразу взяти матеріал для точіння кігтів, нехай вивчає. Так що кігті точить тільки до неї. Одні плюси у вихованні 🙂 Кусається тільки дуже сильно і нападає. Полює за нами. Завжди зустрічає біля дверей, ми беремо його на руки і він починає мурчати.

У нас він вже 4 місяці. Маленький король Лев. Любимо нашого Левика, такий рідний, це не передати словами. Як можна кидати таких малюків …

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ