Винахідливі бабусі переїхали в крихітні будинки, щоб не платити комуналку

Де ви будете жити, коли підете на пенсію? Скільки у вас буде залишатися після виплати комунальних платежів за квартиру або вони будуть забирати велику частину вашої пенсії?

Сьогодні ми розповімо Вам історії про трьох бабусь, які заздалегідь подбали про своє життя на пенсії і переїхали жити в крихітні будинки на колесах.

Цій жінці 72 роки. Вона відразу вирішила, що ніколи не переїде в будинок для людей похилого віку. І щоб не обтяжувати свою сім’ю, не платити «непомірні» комунальні платежі за свій будинок, вона його продала, купила невеликий будиночок на колесах і переїхала в нього жити!

В її крихітному будиночку є все необхідне для нормального життя: невелика кухня з мийкою, поєднана з вітальнею, душ, раковина, туалет.

Ліжко правда розташоване на другому поверсі, але зате спеціально для власниці цього будинку спроектували дуже зручні сходи.

А ось ще одна жінка. Їй 60 років і вона змушена пересуватися на інвалідному візку.

Тому, для її зручності, створили зручний пандус для в’їзду на візку в будинок, а також всередині будинку спеціальний крісельний підйомник, так як ця бабуся дуже любить спати на горищі!

А ось ця бабуся, крім покупки крихітного будинку, замовила ще й веранду до нього. На ній вона розташувала гідромасажну ванну, і тепер все її подруги ходять до неї в гості.

Ось бачите, на пенсії можна не тільки «виживати», а й повноцінно жити! Головне подбати про це заздалегідь!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ