Випадкових зустрічей не буває: люди в житті потрібні для 3 речей

Жодна зустріч в цьому прекрасному світі не відбувається випадково. Одним потрібно прокинутися і встати на правильний шлях, іншим слід згадати про своє призначення. Для цього нам посилають людей — назавжди або на коротку мить.

Кожне нове знайомство необхідно нам для того, щоб засвоїти урок. Який? Час покаже.

Сприймайте світ як величезну павутину — наші долі переплетені. Далеко чи близько ви знаходитесь один від одного — неважливо, якщо долі завгодно — нитка приведе вас до потрібної людини.

Ми постійно взаємодіємо один з одним. І не тільки за допомогою сучасних технологій, інтернету і соцмереж, а на якомусь несвідомому рівні.

Деякі зустрічі тривають лише мить. Завдяки їм ми пропускаємо автобус, який повинен потрапити в ДТП, або зустрічаємо «свою» людину.

Ви не можете знати, хто з навколишніх зіграє ключову роль у вашому житті, але ви можете підготуватися до несподіванок, які підносить нам Всесвіт.

Ось яких людей посилає вам доля:

1) Людей, після зустрічі з якими ви прокидаєтеся. 
Вони затримуються в вашому житті довше за інших. Це можуть бути кохані або близькі. Їх завдання — повністю змінити ваше життя.

2) Людей, які нагадують нам, ким ми є насправді. 
У повсякденній рутині і турботах ми поступово забуваємо про свої мрії і плани. Ми втрачаємо себе, свою особистість і стаємо роботами, бездушними механізмами. Відповідальність, робота, обов’язки — все це тисне на нас.

Життя перетворюється в біг по замкненому колу. Нас наздоганяє розчарування і зневіра. Невже так буде завжди? У моменти відчаю в наше життя приходять люди, які допомагають нам згадати, хто ми.

Після такої доленосної зустрічі ми починаємо повертатися до справжнього життя.

3) Людей, з якими ви стикаєтеся всього лише на мить. 
Це попутник в поїзді, перед яким ви всю ніч виливали душу, або випадковий перехожий, який вам посміхнувся. Такі люди не випадково з’являються у вашому житті. Ви потребуєте  їх — ось вони і приходять.

Їм не обов’язково залишатися з вами надовго. Вони виконали своє завдання — втішили, підняли настрій, вислухали — і можуть продовжити свій шлях.

Всі ми з’єднані невидимими нитками. Тому наше життя настільки непередбачуване. Ми ніколи не знаємо, як обернеться для нас та чи інша зустріч. Пам’ятайте: все що не робиться — на краще.

У вас є історії дивовижних зустрічей, після яких ваше життя кардинально змінилося? Ви вірите в долю?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Якщо ваша дружина робить ці 15 речей, тримайтеся за неї обома руками!