Водій встиг загальмувати в останній момент — на дорозі нерухомо лежало оленя

Двоє чоловіків — Стів Ноппен і його друг їхали по дорозі і помітили на асфальті невідому фігуру. Під’їхавши ближче, вони розглянули в ній оленятко. Тварина нерухомо лежала на проїжджій частині в дуже дивній позі. Стів подумав, що його збила машина або він поранений.

Звичайно, категорично не рекомендується чіпати дитинчат диких тварин, так як мама може не прийняти малюка назад через людський запах. Фахівці нагадують про те, що якщо все ж це сталося, і ви взяли на руки дитинча дикого звіра, обов’язково витріть рушник до трави, а потім ним гарненько витріть малюка, щоб на ньому не залишилося вашого запаху.

Але в цьому випадку всі запобіжні заходи були забуті через тривогу за оленя. Стів обережно підійшов до нього і взяв на руки. Для початку він хотів просто прибрати його з проїжджої частини, тому просто поніс оленятко на узбіччя. 
Але ще на шляху до безпечного місця, олень раптом ожив і почав активно смикати кінцівками. Коли Стів відпустив його, він відразу ж втік в ліс. Друзі посміялися над тим, що сталося і поїхали далі.

А ось той самий ролик з епізодом порятунку оленя. У коментарях поділіться думкою про те, що було з твариною? Якщо відео сподобалося, розкажіть про нього своїм друзям!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: