Вологі серветки забороняють в Штатах: вони небезпечні і шкідливі

І не тільки..

Вологі серветки використовуються не тільки, як засіб для експрес-очищення немовлят в польових умовах, а й просто для протирання рук і обличчя під час прогулянок.

Вони настільки зручні, що багато матерів продовжують використовувати ці серветки і після того, як діти виростають з підгузників.

Вологі серветки небезпечні?

Проте, щоденне використання серветок виявилося небезпечним для дітей. Професор Мері У Чанг виявила щонайменше 6 дітей з дивними висипаннями, і зв’язок цих алергій з вологими серветками.

Деякі марки вологих серветок в Сполучених Штатах були зняті з ринку власне виробниками, тому що в них була виявлена ​​цвіль, небезпечна для дітей.

Серветки провокують захворювання в залежності від інгредієнтів, які містяться в них. Це може бути дерматит, алергії і навіть синехії у дівчаток. І в останні роки кількість випадків синехії збільшилася.

Серветки — незамінний продукт, але їх слід використовувати з великою обережністю, щоб уникнути побічних ефектів. Не потрібно бути експертом, щоб розуміти, що вони містять велику кількість хімікатів, які при контакті з шкірою дитини можуть викликати алергію або екзему.

Також алергічні реакції і проблеми пов’язують з консервантами. За словами доктора Ву Чанг, консерванти є причиною дерматиту. За даними сайту Американської академії педіатрії, одним з найбільш використовуваних консервантів в продуктах особистої гігієни, косметичних засобів і для будинку є метілізотіазолінон (MI).

Це дослідження показало, що його використовували в поєднанні з іншим консервантом, який називається метилхлорізотіазолін або MCI. Після тривалих досліджень було встановлено, що поєднання обох викликає алергічні реакції шкіри, тому правила установ перестали поєднувати ці продукти.

Через це виробники вологих серветок використовували MI, як єдиний консервант, вважаючи, що він менш імовірно викликає алергічні реакції в організмі. Але кількість випадків алергії, дерматитів і шкірних висипань у людей збільшилася.

Так чи варто використовувати вологі серветки?

Якщо ви один з тих, хто не хоче відмовлятися від вологих серветок, виберіть бренд, який не містить консервантів, і включає найменшу кількість хімічних речовин. Крім того, ви повинні використовувати їх тільки в надзвичайних ситуаціях, не протираючи ними чутливі ділянки, такі як обличчя.

А ви користуєтеся вологими серветками? Відзначали щось незвичайне?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Дігтярне мило: жодного поту, молочниці, прищів і випадання волосся