Вплив срібла і срібних прикрас на людину

Срібло було популярним з давнини. З нього робили зброю і броню, предмети домашнього оздоблення, амулети, обереги, талісмани. До сих пір цей метал актуальний. Він є унікальним не тільки своєю красою, а й енергетичними властивостями. Срібло допомагає багатьом людям ставати щасливими і успішними, а посилити його вплив допоможуть щоденні ритуали на щастя і успіх.

Користь срібла

Цей благородний метал споконвіку вважався захисним. Ще в давнину люди встановили, що його властивості спрямовані на зміцнення здоров’я людини. Так і є — його енергія творча і впорядкована. Застосовують срібло у всіх сферах, починаючи від медицини і військової галузі і закінчуючи езотерикою.

Срібло захищає людей від пристріту, прокльонів. В якості захисного талісмана його носять на шиї у вигляді простого ланцюжка або кулона з гострими кутами. В езотеричних колах цей метал цінують за його властивість робити розум непохитним, цілісним і ясним. Ясність розуму — це те, що необхідно людям обережним і відповідальним. Якщо у вашому житті багато проблем або людей, які хочуть вам нашкодити, то срібло допоможе знизити вплив ворогів до мінімуму.

Наука стверджує, що срібло дуже корисне для здоров’я людини. Люди кидають срібні ложки або інші срібні предмети побуту в колодязі, щоб наситити воду корисними мікроелементами. Прикраси з цього металу підвищують імунітет. Срібло очищає організм і розум людини, роблячи його сильніше духовно.

Срібло допомагає руйнувати негативні емоції і видаляти шкідливі вірусні програми з голови власника. Якщо ви відчуваєте, що ваша самооцінка надмірно низька, то спробуйте носити срібло частіше.

Цей метал дарує удачу в важких ситуаціях, тому його потрібно використовувати тим, хто часто ризикує, вплутується в авантюри. Якщо ваша робота пов’язана з високими навантаженнями, запобігти появі емоційних травм і депресій також допоможе срібло.

Якщо ви хочете використовувати срібло з камінням-талісманами, краще за все воно буде поєднуватися з місячним каменем. Енергійні властивості місячного каменю і срібла дуже схожі.

Шкода срібла

Срібло розслабляє людину. Воно діє на нервову систему заспокійливо, але іноді це зовсім ні до чого. Часом надлишок «срібної» енергетики призводить до  творчому застою. Людям, які зайняті мистецтвом чи іншої креативної діяльністю, слід розумно використовувати силу срібла.

Небезпека і негатив цього металу неочевидні. Срібло ніколи не зашкодить вам, якщо ви не використовуєте чужі талісмани або прикраси. Цей метал «звикає» до людини дуже швидко, тому ділитися з кимось своїми срібними талісманами і оберегами не слід.

Срібло іноді може робити людей надмірно обережними, що не приносить користі в сфері любові. Коли ми намагаємося сподобатися комусь, нам потрібна яскравість, а срібло цю яскравість трохи приглушує. На перше побачення надягати срібні амулети і прикраси точно не варто.

Пам’ятайте про те, що на кожну людину срібло впливає по-різному. Пробуйте різні поєднання срібних прикрас і експериментуйте з цим металом, щоб дізнатися, як він впливає саме на вас.

Властивості дорогоцінних металів різняться. Срібло — це вірний помічник у будь-яких справах, метал спокою і врівноваженості, непробивний енергетичний щит. Досвід експертів показує, що краще не використовувати різні метали разом, особливо золото і срібло, так як їх енергія абсолютно протилежна.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  ЗАГАДКА, ЯКА ЗАГНАЛА В КУТ ВЕСЬ FACEBOOK