Всього 5 хвилин — і унітаз буде пахнути свіжістю місяць (лайфхак для хитрої господині)

Зливний бачок звичайного унітазу має багато таємниць. Крім його безпосередніх функцій, це ще й відмінне місце, щоб заховати там цінну річ. Там може поміститися багато — грошові заощадження, важливі документи, дбайливо загорнуті в декілька шарів целофану.

А як вам ідея заховати в бачку тюбик зубної пасти? Звичайно, перша реакція на таке питання — це здивування. Багато хто здивується і не зрозуміють, навіщо це робити. Давайте спробуємо розібратися.

Для чого це потрібно?  Звичайно, не для того, щоб потім чистити цієї пастою зуби. Завдяки їй ми збережемо свіжість в унітазі на довгий період часу.

Давайте поміркуємо. Чистка унітазу — справа відповідальна, але, якщо чесно зізнатися, — ніким не улюблена. Виробники чистячих засобів придумали масу дорогих унітазних блоків, які сприяють підтримці чистоти і приємного запаху в туалетній кімнаті.

Забудьте про це — тепер дезінфекція обійдеться вам набагато дешевше.

Недарма наші люди вважаються одними з найбільш кмітливих. Пропонуємо увазі такий лайфхак: свіжість туалету за допомогою ментолової зубної пасти.

Для цього візьміть звичайну зубну пасту. Нехай навіть найдешевшу, але головне — до складу повинен входити ментоловий аромат. У тюбику потрібно голкою проколоти якнайбільше дірочок і покласти його в зливний бачок. Усе. Свіжість унітазу забезпечена. І що не менш важливо, в наявності істотна економія.

Ментол створить не тільки приємний запах, а й вироблятиме невелику дезінфекцію. Мити унітаз, звичайно ж, все одно доведеться. Але тепер робити це можна буде набагато рідше.

Все геніальне просто. Обов’язково поділіться цим лайфхаком зі своїми друзями!

ЧИТАЙТЕ:  Щоб не перетворитися в бабусю після 45 років, не можна робити 10 речей