Вузький будинок в Японії з широкими можливостями всередині


Неймовірно вузький будинок в Японії.
На японських островах проживає 127 000 000 людей, і залишається тільки дивуватися, як жителі країни цієї навчилися жити з комфортом в найбільш, здавалося б, несприятливих умовах. Щоб вирішити «гостре» житлове питання в країні, місцеве архітектурне бюро спроектувало і звело будинок, який на вигляд дуже вузький, але всередині досить комфортний і просторий.


Будинок на трикутному фундаменті, закладеному між річкою і дорогою.

Цей непримітний зовні будиночок знаходиться в Японії. Його площа всього 52,24 м2, але не дивлячись на це, назвати його тісним язик не повернеться. Розташувалося незвичайна будівля між річкою і дорогою, на мініатюрному трикутному підставі.


52,5 квадрата житлової площі.

Дизайнери попрацювали дуже добре, так що будинок дуже комфортний і просторий для проживання, а всередині зовсім не відчувається його вузькість. 


У екстремально вузького будинку 3 поверхи.

Інтер’єр кухні в вузькому будинку.

Двоповерховий будинок має нестандартне планування. Спальня в ньому розташовується на першому поверсі, а вітальня і кухня переміщені на другий. На даху дизайнери облаштували ігрову кімнату, де вся сім’я може розслабитися. Потрапити в цю зону можна по сходах.


Інтер’єр спальні.

На першому поверсі будинку розташована ванна кімната.

Завдяки тому, що всі стіни в будинку пофарбовані в білий, це візуально збільшує площу приміщень. Цей мініатюрний, але дуже затишний будиночок несе в собі оригінальне вирішення житлових проблем. Тим більше що вартість такого житла не буде захмарною. 


Ігрова кімната в мансардному приміщенні будинку.


Сходи, що ведуть в ігрову кімнату.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ