«Я прошу, забери мене, мама»: зірки, що були в сектах і культах

Скільки там зараз опіум для зірок? Ви не повірите, як багато знаменитостей були схильні до впливу сект. (А деякі з них до цих пір перебувають в різних сектах і культах). Зірки — вони  натури вразливі, а тому запудрити їм мізки не так вже й важко.

Отже, хто з зірок може «похвалитися» тим, що потрапив в лапи сектантів?

1. Елвіс Преслі

Король рок-н-ролу якось належав до організації під назвою Self-Realization Fellowship («Співдружність Самореалізації»).

Члени цієї секти засновують своє вчення на Біблії і Бхагавадгіте (індуїстської філософії).

Кажуть, що за допомогою цих хлопців Елвіс хотів знайти бога.

2. Вайнона Райдер

У дитинстві американська актриса жила в «Райдужній Комуні» в штаті Каліфорнія. Там не було ні гарячої води, ні електрики. На щастя, її сім’я поїхала звідти, коли Вайноні виповнилося 10.

3. Вел Кілмер

Кілмер належить до секти «Християнська наука». Її члени вірять, що фізичну недугу можна зцілити за допомогою однієї лише молитви. (Засновник секти, до речі, помер від пневмонії).

І сам Вел Вілмер мало не відправився на той світ, коли в 2015 році відмовився лікувати пухлину. Його ледве переконали лягти в лікарню.

З «Християнської науки» актор все-таки не пішов, і його сім’я дуже цим стурбована.

4. Джон Леннон

У 60-х і 70-х роках чоловік, відомий як Батько Йод, відкрив вегетаріанський ресторан на бульварі Сансет, Лос-Анджелес. Цей же ресторан і став центром для його секти. У нього було 14 (!) жінок, а також Батько Йод був колись засуджений за вбивство.

Джон Леннон частенько з’являвся в ресторанчику засновника культу поряд з Еліс Купер і Марлоном Брандо.

5. Анна Большова

За словами матері Анни, її дочка завжди шукала духовного розвитку. Знайома актриси, яка приїхала з Індії, захопила Большову своїм вченням. Незабаром вся сім’я почала їздити в якусь громаду під назвою «Долина Сонця». Однак після того як ця сама знайома, засновниця секти, зажадала, щоб чоловік сестри Анни жив з нею, мама Большової не витримала і порвала всі зв’язки з сектантами. Анна ж залишилася з ними. Її батько віддав в бюджет секти 50 тис. доларів.

ЧИТАЙТЕ:  Дієта, яка вбиває рак, а також раз і назавжди покінчить з нападами мігрені

Зараз послідовники «Долини Сонця» воліють «не світитися», а сама Анна заперечує, що фінансувала і досі фінансує секту.

6. Пол Уокер

Зірка серії фільмів «Форсаж» виріс в суворій релігійній сім’ї, що належить до мормонів. Він згадує, що батьки забороняли йому дивитися будь-які фільми, хоч якось пов’язані з насильством. Хлопцеві вдалося покинути культ лише в старших класах школи.

7. Крістофер Оуенс

Музикант Крістофер Оуенс народився в деструктивній секті «Діти Бога», де була дозволена так звана релігійна проституція.

Крістофер втратив через секту рідного брата. Члени культу забороняли звертатися до лікарів, а у того почалася пневмонія.

У 16 років Оуенс втік з «Дітей Бога» і переїхав зі Словенії в США.

8. Талгат Нігматулін

Талгат Нігматулін — радянський кіноактор. Ви могли бачити його в «Піратах XX століття», «Пригодах Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна» і т.д.

У 80-х Нігматулін став членом секти «Четвертий шлях», де сповідалася зробити суміш дзен-буддизму і езотерики. У 1985 році секта розкололася, і один з її лідерів зажадав від Талгата, щоб той почав «вибивати» гроші з особливо непокірних. Актор відмовився і поплатився за це життям. На його тілі виявили 119 травм.

9. Гленн Клоуз

Батьки актриси були членами радикальної секти «Моральне Переозброєння», пізніше перейменованої в «Ініціативи змін».

Гленн змогла втекти з секти, коли їй було 22 роки. І згадує часи, проведені там, з жахом.

«Нічого не можна було робити, інакше тобі б вселили почуття провини за будь-які нібито неприродні бажання», — ділиться актриса.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ