Як би виглядав Майкл Джексон без пластичних операцій

Більшість з нас назавжди запам’ятають Майкла Джексона, який помер в 2009 році, як абсолютно неймовірного співака і танцюриста, виконавця легендарних хітів. Ми були в захваті від його пісень, але найбільше нам подобалася сама неординарна особистість Майкла.

Звичайно, в останні роки його зовнішній вигляд був досить шокуючим. Але не варто забувати, що яскравий сценічний образ Майкла Джексона ніколи не відповідав його уявленню про себе.

Насправді співак страждав від психічного захворювання, а в його дитинстві було багато насильства. Тому Майкл страждав від таких проблем з ідентичністю, яких не побажаєш і злому ворогу. Шанувальників легендарного співака давно хвилює одне питання: «Що сталося б з Майклом Джексоном, якби він не робив пластичних операцій?»

Сьогодні у нас є можливість показати вам його справжнє обличчя! Але спочатку давайте згадаємо, з чого все починалося …

Це зовсім юний Майкл Джексон — такий, яким більшість людей вважає за краще його згадувати. Висхідна зірка «Jackson 5», цей маленький хлопчик був неймовірно талановитий. У той час він мріяв лише про те, що досягне в житті великого успіху!

Але, коли Майкл подорослішав, йому довелося познайомитися зі своїми внутрішніми демонами. Оскільки він страждав від жорстокого поводження в дитинстві, то пізніше став сумніватися у власній ідентичності. У той час про психічні хвороби було відомо набагато менше, ніж зараз, тому дивацтва Джексона довгий час залишалися відносно непоміченими.

Повільно, але вірно, хлопець почав міняти свою зовнішність. Багато з нас пам’ятають тільки кінцевий результат численних пластичних операцій і косметичних процедур. Ось це…

Але спочатку все виглядало дуже навіть привабливо! Як же так вийшло, що звичайний маленький хлопчик перетворився в легко впізнавану зірку? Потрібні були роки і сотні тисяч доларів, щоб досягти таких приголомшливих змін.

У вісімдесятих роках шанувальники вперше помітили, що Джексон щось зробив зі своїм обличчям. Насправді це був тільки початок його жахливої і непереможної пристрасті до пластичної хірургії.

За словами його сестри, Ла Тойі, спочатку Майкл сильно боявся вдаватися до пластичної хірургії. «Він хотів виправити собі ніс, але весь час запитував, що я думаю про це …» — сказала вона в інтерв’ю.

А потім Ла Тойя порадила братові наступне: «Майкл, якщо це допоможе тобі почувати себе краще, зроби це!»

Але хлопець все ще сумнівався. Він навіть попросив Ла Тойю зробити пластику носа першою. Майкл хотів переконатися, що це безпечно. Вона пішла на це, оскільки дуже любила свого брата. Після сестри зважився на свою першу операцію і Майкл. Сталося це в 1979 році.

І понеслася … Протягом свого життя Майкл Джексон зробив незліченну кількість пластичних операцій, в тому числі додавання ямочки на підборідді, введення ботокс-наповнювачів, відбілювання шкіри, імплантати в вилиці і збільшення губ.

Це була дуже екстремальна трансформація! У якийсь момент у Джексона вже не залишилося нічого спільного з цим маленьким хлопчиком.

Найбільш помітними з його операцій стали постійні корекції носа. Майкл стверджував, що лікарі змушені постійно оперувати його за станом здоров’я. Нібито його ніс став настільки вузьким, що заблокував дихальні шляхи.

Однак в це слабо віриться, оскільки на голос співака це ніяк не вплинуло. З іншого боку, до кінця свого життя Джексон співав уже не надто часто.

Історія цього легендарного співака по-справжньому трагічна і має величезну кількість питань без відповіді. Невже, роблячи таку кількість операцій, Майкл свідомо йшов до своєї власної загибелі?

Судячи з усього, Джексон був хорошим хлопцем з великими внутрішніми проблемами. У нього не було реальних механізмів подолання труднощів, оскільки все своє життя співак був в центрі уваги. Лише його зовнішність була тим, що він міг самостійно контролювати.

Багатьом шанувальникам хотілося б знати, що було б з Майклом, якби він не звик до пластичної хірургії. Швидше за все, у нього не розвинулася б залежність від знеболювальних ліків, і Джексон, звичайно ж, не помер би зі зміненим до невпізнання обличчям …

Але як саме він би виглядав? У новому документальному фільмі під назвою «10 граней Майкла Джексона» вченим вдалося відтворити справжнє обличчя співака з прогресією віку. Для цього фахівці зіставили зовнішній вигляд Майкла в момент його смерті, і те, як він виглядав до хірургічних втручань.

І ось що у них вийшло! Саме так виглядав би Майкл Джексон зараз, якби не зробив жодної пластичної операції …

Результати виявилися досить шокуючими — і, в кінцевому результаті, досить сумними. У цьому темношкірому чоловіку немає нічого від легендарного «Короля поп-музики»! Можливо, Майкл Джексон все ж знав, що робить?

А що ви думаєте про справжнє обличчя цього великого співака, музиканта і танцюриста?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Пам'ятаєте їх? Подивіться, що сталося з сестрами Арнтгольц