Як мій чоловік став кумиром всіх жінок черзі, а я горіла від сорому

Мій чоловік підробляє автомеханіком в гаражах і постійно просить ганчірки — в майстерні ганчір’я дуже потрібне і швидко стає непридатним. У нас в шафах немає жодної старої речі — все акуратно розпорює і йде в гараж.

Вже прийшов час, що і рвати нічого. А тут ввечері чоловікові на очі потрапила моя стара (не така вже й стара) нічнушка з м’якої фланелі. Він буквально вициганив її на ганчірки і зразу задоволений роздер.

На наступний день ми пішли в супермаркет трохи скупитися. Кошик продуктами наповнили, чоловіка я відправила в касу чергу зайняти, а сама ще пішла до відділу з одягом і білизною — шкарпетки йому купити. Вони у чоловіка всі одноразові, або рвуться, або зникають безслідно (є підозра, що на ганчір’я, але не признається).

Відділ цей недалеко від каси, чоловік потроху наближається, ззаду ще черга зібралася. Тут моєму благовірному згадалося і він мені кричить:

— Кохана! Вибери собі нову нічнушку замість тієї, що я порвав вчора вночі!

Черга завмерла! У жінок з’явився блиск обожнювання в поглядах. Чоловіки якось скулилися і почали прокручувати ситуацію.

А я від сорому ледь не зомліла. Потім мені стало смішно, я вибрала найдорожчу нічнушку і гордо її несучи, пішла до каси. Кругом стояла повна тиша.

Чоловік нічого не зрозумів, поки я йому з боку не показала ситуацію. Сміявся, як кінь, пообіцяв і цю роздерти на шматки!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ