Як почистити печінку за 14 днів

Кажуть, що навіть якщо печінка не дає про себе знати, це аж ніяк не завжди є показником її здоров’я. Малорухливий спосіб життя, погане харчування, алкоголь у свята накладають негативний відбиток на стан печінки — головного фільтруючого органу всіх токсинів, тому періодично потребує очищення.

З цим завданням відмінно справляється Алохол, препарат який випускається вже більше 50 років і до сих пір залишається найкращим жовчогінним засобом. Привабливість у тому, що коштує він недорого, і використовується не тільки для лікування, але і профілактики утворення патології і каменів.

До складу таблеток Алохолу входять:

  1. Суха жовч — 80%;
  2. Часниковий порошок (сухий) — 10%;
  3. Кропива подрібнена — 2%;
  4. Активоване вугілля — 8%.

Кожен з цих елементів виконує свою функцію. Чистка печінки алохолом таким чином відбувається за кілька стадій. Це знешкодження шкідливих тіл, їх подальше транспортування та виведення з організму.

Ефективна дія препарату

Весь секрет роботи таких ліків полягає в правильній пропорції і прийомі їх в потрібний термін терапії. Умовно, алохол для чищення печінки і її одужання надає два дії:

  1. Запобігає застою самої жовчі. Тут яскраво виражається компонентний вплив часникового порошку і кропиви. А суха жовч допомагає в її виведенні. Науково, такий вплив на організм називається — холеретичним.
  2. Підвищення працездатності та активності підшлункової залози. Коли в процесі починає брати участь активоване вугілля, вона дає організму звільнитися від болю в животі і також впливає на вироблення шлункових соків, що в свою чергу не дає застоюватися продуктам відходів в кишечнику.

При правильному дозуванні і ознайомлення з інструкцією із застосування, буквально за 7 днів ви зрозумієте, що алохол для чищення печінки є незамінним і дієвим препаратом. Після одного тижня пропадуть основні прояви хвороб печінки і жовчного міхура і ви самі відчуєте позитивний ефект.

14-денна схема прийому алохолу для чищення печінки

Це найпопулярніша схема вживання алохолу, як для чищення печінки, так і всього організму. Як уже зрозуміло, розрахована вона на 14 днів. Принцип прийому препарату полягає в поступовому збільшенні його дози протягом перших 7 днів, а потім в зниженні до первісного дозування.

  • Починається схема 14-ти днів з вживання 1 таблетки 3 рази на день. На другий день доза буде 2 таблетки стільки ж раз. На третій — 3 таблетки і так далі, поки не дійдемо до 7 дня — кількість разового прийому таблеток буде 7, а прийомів 3, як і в попередні дні. Тобто, кожен день збільшуємо дозу на одну таблетку. Загалом за 7-й день буде виконано 3 прийоми по 7 таблеток, разом 21 шт.
  • Далі йдемо по спадаючій. У 8-й день приймаємо дозу 7-го дня, а потім кожен наступний день прибираємо по таблетці з кожного прийому. На 14 день доза буде 1 таблетка, яка приймається 3 рази. Після застосування такої схеми, прийом препарату припиняється.
  • На сьомий день зробіть собі «коктейль» для очищення кишечника. Одну чайну ложку 10г. «Магнезії» (МАГНІЮ СУЛЬФАТ) розчиніть чистою водою і змішайте з лимонним соком дві чайні ложки в 100 мл води. Випийте коктейль через трубочку. З 12 ночі до 9-ї ранку будете спати спокійно, а в перебігу дня чекайте спорожнення кишечника чотири рази. 

Така чистка може мати небезпечні наслідки, тому краще її проводити при спостереженні у фахівця.

Алохол приймається строго після їжі. При цьому під їжею мається на увазі будь-яка невелика кількість їжі. Перед тим, як випити таблетку, цілком достатньо з’їсти яблуко, банан або бутерброд.

Не можна приймати Алохол на голодний шлунок, в якому абсолютно немає ніякого об’єму їжі. Дана вимога пов’язана з тим, що препарат збільшує вироблення соляної кислоти в шлунку. Тобто, якщо в шлунку не виявиться харчового вмісту, то соляна кислота яка виділилася, почне пошкоджувати слизову оболонку органу, що є фактором ризику розвитку виразкової хвороби.

Саме завдяки поліпшенню травлення їжі і виведенню токсинів під впливом таблеток Алохол, відбувається нормалізація обміну речовин і, як наслідок, зниження маси тіла. Таблетки Алохол є жовчогінним препаратом рослинного походження. Лікарський засіб нормалізує процес утворення жовчі, покращує функціонування печінки і знижує ймовірність формування каменів в жовчному міхурі.

Крім позитивного впливу на функцію печінки, препарат покращує секрецію всіх органів травної системи. Нормалізація жовчоутворення і його виділення підсилює рухову функцію кишечника, зменшуючи гнильні і бродильні процеси, і за рахунок цього усуваючи закрепи і метеоризм.

Відгуки і наслідки

Багатьох насторожує дуже велике дозування алохолу на останні 7 і 8 дні, і це дійсно буває небезпечно. При таких великих дозах можуть виникати больові відчуття в шлунку, спазми. Радять приймати знеболювальні, але це неправильно — варто припинити курс алохолу. Симптомом до припинення курсу також може бути підвищена температура.

Відгуки більшості людей хороші. Деяка частина говорить, що на 7-8 дні виникає частий рідкий стілець (пронос). Цей побічний ефект пов’язують з очисними процесами і виведенням шлаків з організму, але навіть такі дози препарату не здатні повністю очистити печінку.

Варто зазначити, що для повтору лікування необхідна перерва не менше 90 днів.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Завдяки цьому рецепту забула про панкреатит