Як виглядає 22-річна дочка Дольфа Лундгрена. Красуня!

Дольф Лундгрен — зірка бойовиків і головний лиходій 80-х і 90-х. Дольф був одружений лише один раз з 1994 по 2011 року на Анетт Квіберг. У шлюбі у подружжя народилися дві дочки — Іда і Грета.

Анетт і Дольф вирішили, що їхнім дітям буде краще далеко від Голлівуду і галасу. Тому сімейство Лундгренів оселилося в іспанському курортному містечку Марбелья.

Але всі спроби батьків захистити дітей від публічності зазнали краху. Старша дочка Іда в 2009 році знялася у фільмі «Небезпечна гастроль». Але дебют в кіно не став проривом для Іди, тому вона знайшла себе в іншому занятті.

Зріст дівчини (180 сантиметрів) дозволив їй піти в моделі. Іда підписала контракт з модельним агентством Wilhelmina LA. Дочка Лундгрена активно веде блог в Інстаграм, де публікує гарячі фото.

Судячи з фото, Іда багато часу проводить в спортзалі, щоб тримати себе в формі. У тренуваннях їй допомагає батько. Нагадаємо, Дольф Лундгрен — володар другого дана з карате. Звичайно ж, турботливий тато навчив свою дочку бойовим мистецтвам.

У залі Іда тренується з Бьянкою Ван Варенберг — дочкою іншої зірки бойовиків Жана-Клода Ван Дамма.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Найдорожчі і рідкісні речі, якими володіє принц Дубая!